تاریخ: ۱۷:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

خواننده سرشناس موسیقی پاپ و راک بریتانیا یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین افراد حاضر در مراسم افتتاحیه است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

رابی ویلیامز خواننده مطرح بریتانیایی یکی از دو خواننده ای است که قرار است در مراسم افتتاحیه موسیقی بازی ها را اجرا کند. ویلیامز ۴۴ ساله فردا شب به همراه آیدا گاریفولینا خواننده اپرای روسی و رونالدو بازیکن  بزرگ سال های قبل برزیل کنسرتی سی دقیقه ای را برای حاضران در مراسم افتتاحیه و میلیون ها بیننده تلویزیونی اجرا خواهد کرد. ویلیامز درباره این مراسم و اینکه بهترین موسیقی فوتبالی که شنیده است کدام بوده گفت:« راستش بهترین اجرای آهنگ فوتبالی که در ذهنم ثبت شده موسیقی است که بازیکنان تیم ملی انگلستان در سال ۹۰ خواندند و جان بارنز( مهاجم آن زمان لیورپول و تیم ملی) روی آن لب خوانی کرد.»

او که یکی از هواداران سرسخت فوتبال هم هست درباره جام جهانی گفت:«  امیدوارم این بار هری کین برای ما یک قهرمانی بیاورد اما بهترین بازیکن فوتبال انگلیسی که من در عمرم دیده ام پل گاسکوئین است.» او افزود:« البته عشق دوران کودکی و نوجوانی من دیه گو مارادونا بود و از همان زمان من طرفدار بزرگ او هستم. هرچند در بازی های جام جهانی ۱۹۸۶ با تقلب باخت تیم ما را رقم زد.»

 

ویلیامز در ادامه اضافه کرد:« من هر شب فوتبال بازی می کنم و به این ورزش علاقه زیادی دارم. در لس آنجلس زمین خیلی خوبی داریم که در آن بازی می کنیم.»

رابی ویلیامز در حالی در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکی از خواننده های مراسم افتتاحیه است که چندی قبل موسیقی «یک میهمانی به سبک روسی» که درونمایه ای طنز داشت در روسیه خبرساز شد و حتی گفته می شد او برای حضور در این کشور و اجرا در افتتاحیه به مشکل برخواهد خورد. در جام جهانی ۲۰۱۴ جنیفرلوپز خواننده سرشناس موسیقی پاپ اجرای این برنامه را به عهده داشت.

 

پاسخی بگذارید