جلالی هر سال چند بازیکن خوب معرفی می‌کند
تاریخ: ۱۳:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
ابوالفضل رزاق‌پور: حضور شاکله تیم جوانان در تیم امید امتیازی مثبت است !

هافبک تیم فوتبال امید، گفت: اکثر نفرات تیم امید همان بچه‌هایی هستند که در جام جهانی جوانان با هم بودند این یک امتیاز مثبت است

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ابوالفضل رزاق‌پور در گفت‌وگویی، در مورد شرایط تیم امید گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد، با توجه به اتمام لیگ بازیکنان کمی از لحاظ بدنی عقب هستند که روز به روز این وضعیت بهتر می‌شود. بازیکنان و کادر فنی تمام تلاش خود را می‌کنند تا هرچه زودتر از لحاظ بدنی و تاکتیکی به وضعیت بهتری برسند.

وی درمورد اینکه بسیاری از بازیکنان تیم جوانان در اردوی تیم امید حضور پیدا کردند اظهار داشت: بله؛ اکثر نفرات تیم همان بچه‌هایی هستند که در جام جهانی جوانان با هم بودند این یک امتیاز مثبت است، ما از یکدیگر شناخت داریم و این مساله کارمان را راحت‌تر می‌کند.

هافبک تیم امید درمورد حضور زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی این تیم خاطرنشان کرد: کرانچار مربی کارنامه‌داری است و او نشان داده می‌تواند به رشد توان تیم کمک کند. با بازیکنانی که در این رده سنی هستند و اکثرا در لیگ برتر و رده‌های پایه ملی حضور داشتند می‌توان به موفقیت‌های خوبی رسید.

وی درمورد شرایطش با پیکان تصریح کرد: با پیکان قرارداد دارم و امسال هم در خدمت این تیم هستم، منتظر شروع تمرینات هستم تا کارمان را برای فصل بعد پیش ببریم.

رزاق‌پور در ارتباط با جدایی تعدادی از بازیکنان پیکان اظهار داشت: این داستان را سال قبل هم داشتمی که بسیاری از بازیکنان راهی تیم‌های دیگر شدند اما ما در لیگ قبل هم توانستیم نتایج خوبی بگیریم و باز هم تعدادی از بازیکنانم با پیشنهادهای جدید روبرو شده، این اتفاقی است که هر سال برای تیم‌های مجید جلالی می‌افتد و او با برنامه‌ریزی و اقداماتی که می‌کند بار دیگر تعدادی بازیکن خود به فوتبال معرفی می‌کند.

 

پاسخی بگذارید