آقای گل به شایعات پایان داد
تاریخ: ۱۰:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
وحید شمسایی : همکاری من با شهروند ساری منتفی است !

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال می‌گوید به تیم‌های شهروند ساری و پارسیان پاسخ منفی داده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید شمسایی در گفت‌وگویی،‌ ابتدا درباره توافق نکردنش با شهروند ساری گفت: هدفم این بود وقتی می‌خواهم وارد فضای فوتسال ساری شوم، گام بزرگی برای موفقیتش بردارم اما این موضوع مستلزم توافق دو طرف در مورد همه مسائل و جزییات بود. اما یک دو مورد وجود داشت که حل کردنش سخت بود. با این حال آقای نجاریان (مدیرعامل شهروند) کاملا صادقانه صحبت کرد و هر چیزی که در توانش نبود که وعده نداد. او واقعا با من خوب تا کرد و هر چیزی که در توانش بود را می‌خواست برآورده کند. با این وجود با توجه به چند مورد که مربوط به مسائل مالی بود، همکاری من با شهروند ساری منتفی است.

او هم‌چنین درباره قانون جنجالی سازمان لیگ مبنی بر محرومیت ۶ ماهه لژیونرهای ایرانی شاغل در جام باشگاه‌های آسیا بیان کرد: به هیچ وجه موافق چنین قانونی نیستم؛ تکلیف حضور ایرانی‌ها در جام باشگاه‌های آسیا یک بار برای همیشه باید روشن شود. رفتن بازیکنان ایرانی به این مسابقات، جذابیتش را بیش‌تر می‌کند. فوتسال در آسیا از آن ایران است و ما باید فوتسالیست‌های‌مان را به رخ سایر کشورها بکشیم. ضمن این که پول خوبی هم نصیب این لژیونرها می‌شود و در شرایط امروز فوتسال، چنین قوانینی بدترین اتفاق ممکن است.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال درباره وضع این قانون برای حمایت از نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا، اظهار کرد: دنیای فوتبال و فوتسال، کاملا حرفه‌یی است. مس هم در حال حاضر برنامه‌ریزی خوبی داشته و بازیکنان کمکی خوبی جذب کرده است. مثلا در اروپا، بازیکن‌های اسپانیایی و آلمانی در تیم‌های مختلف روبه روی هم قرار می‌گیرند. این که بخواهیم در حمایت از نماینده ایران در آسیا، بازیکنان ایرانی را از حضور در تیم‌های خارجی منع کنیم، بسیار غیرحرفه‌یی است. نماینده ایران هم برای این که نتیجه بگیرد باید تیمش را تقویت کند و با تمام توان به مسابقات برود.

شمسایی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با کنایه درباره یکی از مسوولان فوتسال گفت: یک نفر را داریم که نمی‌دانم چرا در همه مسائل اظهار نظر کرده و خودش را نخود هر آشی می‌کند. اگر بدانم چه کاره است و چه وظیفه‌ای دارد، جالب خواهد شد. بدبختی ما در فوتسال این است که هیچ‌کس جای خودش نیست. این شخص در مورد همه چیز و همه کس اظهار نظر می‌کند. مربی باید جای خودش باشد، سرمربی جای سرمربی و … اما این یک نفر خودش را به جای همه قرار می‌دهد.

آقای گل جهان در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا با پیشنهاد تیم پارسیان شهرقدس برای پیوستن به این تیم موافقت می‌کند به ایسنا گفت: محمود خوراکچی به من لطف دارد و پیشنهاد داده است برای پارسیان هم بازی کنم و هم در کادرفنی باشم. اما این تیم بودجه لازم را ندارد و من هم برای این که به خودم احترام بگذارم، پاسخ منفی خواهم داد. خود خوراکچی هم می‌داند مبلغ من چقدر است.

پاسخی بگذارید