گزارشی از آخرین وضعیت نساجی ؛
تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
از بازگشت مدیرعامل تا برپایی اردوی پیش فصل در خارج از کشور !

مدیرعامل باشگاه نساجی بعد از نشست با مالک این باشگاه مجددا کار خود را آغاز کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امیری چند روز پیش به دلیل مشکلات پیش رو از سمت خود در باشگاه نساجی استعفا کرد اما امروز بعد از نشست سه نفره وی با مالک باشگاه و با حضور نکونام مجددا کار خود را با این باشگاه از سر گرفت.

در این نشست امیری با جواد نکونام حضور پیدا کرد و بعد از بررسی دلایلی استعفای مدیرعامل نساجی کدورت ها به پایان رسید تا مدیرعامل نساجی مجددا کار خود را در این باشگاه آغاز کند.

قرار است از امشب مجددا فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه نساجی از سر گرفته شود.

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: در جلسه‌ای که با صنیعی‌فر و نکونام داشتم سوتفاهم‌ها برطرف شد.

علی امیری در گفت‌وگویی، درباره اینکه چه شد که بعد از استعفایش در باشگاه نساجی ماندنی شد، گفت: امروز جلسه‌ای با حضور بنده، آقای صنیعی‌فر مالک باشگاه و جواد نکونام برگزار شد. این جلسه پیرامون مسائلی بود که باعث دلخوری و سوتفاهم بود و با صحبت‌هایی که در جلسه مطرح شد سوتفاهمات رفع شد و آقای صنیعی‌فر هم از من و هم از نکونام خواست که با قدرت به کارمان ادامه دهیم.

وی افزود: با توجه به صحبت‌هایی که مطرح کردیم و تأکید آقای صنیعی‌فر هم بود کارمان را از امشب آغاز می‌کنیم. آقای صنیعی‌فر گفتند مهم نام بزرگ نساجی است و همه باید برای موفقیت آن تلاش کنیم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم. ضمن اینکه هم خود مالک باشگاه و هم نکونام مخالفت شدید خود را با بازیکن‌سالاری اعلام کردند و مصوب شد که همه بازیکنان براساس چارچوب انضباطی و مالی باشگاه رفتار کنند.

امیری تأکید کرد: من باید یک تشکر ویژه از هواداران نساجی داشته باشم که در دو روز گذشته پس از شنیدن بحث استعفای من محبت زیادی به من داشتند و با پیام‌های خودشان من را شرمنده کردند. ما از امشب مذاکرات خود برای جذب بازیکنان مورد نیاز را شروع می‌‌کنیم و از پنج‌شنبه هم تمرینات‌مان استارت می‌خورد.

وی در پاسخ به این سؤال که بودجه نساجی برای لیگ برتر چطور بسته شده است، گفت: نساجی جزو باشگاه‌هایی است که بودجه آن مشخص است و به قولش عمل می‌کند. تصمیم بر این است که در همان ابتدای قرارداد ۳۰ درصد به بازیکنان پرداخت کنیم و مابقی قرارداد طبق آیین‌نامه مالی باشگاه پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه نساجی درباره لیست ورود و خروج این تیم گفت:‌ لیست ورود و خروج چندان معنایی ندارد بازیکنانی که قراردادشان تمام شده بی‌معنی است که در لیست ورودی و خروجی قرار دارند. قطعاً بازیکنانی که بخواهیم تا آخر هفته با آنها تماس خواهیم گرفت و آنهایی هم که تماس گرفته نمی‌شود حتماً بازیکن آزاد هستند و تکلیف‌شان مشخص است.

علی امیری دوشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که این سه کشور به جواد نکونام سرمربی تیم نساجی پیشنهاد شده و در روزهای آینده یکی از این کشورها انتخاب خواهد شد.
وی زمان برگزاری اردوی برون مرزی تیم نساجی را هفته نخست تیر ماه اعلام کرد.
مدیرعامل تیم نساجی مازندران گفت که نخستین مرحله از تمرینات آماده سازی این تیم با حضور کادرفنی و بازیکنان فصل گذشته و جدیدی که به این تیم اضافه شدند از روز پنجشنبه این هفته در تهران آغاز می شود.
امیری همچنین با بیان اینکه تاکنون حضور سه بازیکن لیگ برتری در تیم نساجی مازندران قطعی شده است ، اسامی این بازیکنان را هم ‘ حامد لک ‘ ( دروازبان فصل قبل فولاد خوزستان) ، ‘ امید سینک ‘ ( بازیکن فصل قبل پارس جنوبی ) و ‘ محمد آبشک ‘ ( بازیکن فصل گذشته سپیدرود رشت) اعلام کرد.
وی گفت که این افراد برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر قرارداد یک ساله با باشگاه نساجی بسته اند.
امیری اضافه کرد : چهار بازیکن لیگ برتری دیگر هم که در فهرست خریدهای نکونام بودند در روزهای آینده پای امضای قرارداد می آیند تا تمرینات تیم با بازیکنان جدید با نظم و هماهنگی های خاصی برگزار شود.
نساجی مازندران در فصل گذشته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با کسب عنوان دومی ، پس از حدود ۲۴ سال حضور در این سطح به عنوان نماینده استان به لیگ برتر راه یافت .
فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران از ۱۴ مرداد ماه سال جاری شروع می شود و تیم نساجی قائمشهر در هفته نخست از تیم ذوب آهن اصفهان میزبانی می کند.

پاسخی بگذارید