تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رئیس جمهور فرانسه در یک برنامه تلویزیونی صحبت های جالبی در خصوص تیم ملی این کشور مطرح کرد و به حمایت از خروس ها پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در برنامه تلویزیونی تله فوت حاضر شد و در خصوص تیم ملی فوتبال این کشور در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸ صحبت کرد.

 

او یادآور شد که اوایل هفته جاری به کمپ تیم ملی در شهر کلرفونتین رفته و با بازیکنان و مربیان یک جلسه غیر رسمی برگزار کرده است. او در این باره افزود: به بازیکنان گفتم که ۳ مسئله ساده وجود دارد. اتحاد، تلاش و اعتماد. من به آنها اعتماد دارم و یک کشور پشت آنها ایستاده است.

 

مکرون در ادامه حمایت خود از دیدیه دشان را این گونه ابراز کرد: او یک مربی با استعداد است که یک تیم قوی ساخته است. من احترام ویژه ای برای کارنامه دشان قابل هستم. او یک بازیکن بزرگ بود و حالا مربی بزرگی شده است.

 

رئیس جمهور فرانسه در خصوص زمان عزیمتش به روسیه برای تماشای بازی ها گفت: وقتی تیم ما از مرحله یک چهارم نهایی عبور کند، به روسیه خواهم رفت تا از تیم حمایت کنم. من حس خوبی به این تیم دارم و می دانم که فقط موفقیت را می خواهند. فرانسه برای برد و قهرمانی به روسیه می رود، نه برای اینکه فقط در جام جهانی شرکت کند.

 

او همچنین درباره علاقه مندی خودش به فوتبال توضیح داد که از جوانی درگیر فوتبال شده و در خط حمله تیم یک مدرسه در استراسبورگ بازی می کرده است.

 

پاسخی بگذارید