بازیکن مازندرانی تیم ملی ؛
تاریخ: ۱۰:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
رضاییان: فوتبال یک جنگ است/ از شکست بیزارم !

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال یک جنگ است و می‌رویم که بجنگیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رامین رضاییان در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران گفت: تلاش می‌کنیم پرچم ایران را بالا نگه داریم مثل همیشه. همه بازیکنان مثل سرباز در اختیار تیم ملی هستند. مردم ایران مثل همیشه پشت تیم ملی هستند تا بتوانیم از بازی‌های سخت عبور کنیم و پیروز به کشورمان بازگردیم پیش مردم شرمنده نشویم این تنها هدفی است که داریم.

وی افزود: خود من هیچ وقت شکست را دوست ندارم حتی نمی‌خواهم اسمش را بشنوم. سعی می‌کنیم که امید داشته باشیم، با امید اینجا هستیم اگر امید نداشتیم اینجا نمی‌آمدیم. می‌خواهیم تلاش کنیم تا به هدف‌مان برسیم.

رضاییان در مورد اینکه در بازی با مراکش کار شما سخت است زیرا باید هم دفاع کنید و هم حمله، بیان داشت: همه تیم‌هایی که در جام جهانی حضور دارند تیم‌های خوبی هستند. مراکز خط دفاعی خوبی دارد و تیم بسیار خوبی است. هیچ تیمی در جام جهانی ضعیف نیست ما برنامه‌های خودمان را داریم و طبق آن پیش می‌رویم. ما هم ایران هستیم. سعی می‌کنیم از اسم تیم‌مان دفاع کنیم بازیکنان خوبی داریم.در روز بازی برنده می‌شود که با تمام وجود تمرکز کند. ما هم ناامید نیستیم می‌رویم که بجنگیم فوتبال یک جنگ است. با تمام وجود برای مردم ایران می‌جنگیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در مورد آمادگی خودش نیز گفت:‌ از نظر ذهنی برای این مسابقات آماده می‌شویم. درست است که بازی‌های خوبی که باید به تیم ملی کمک کند را نداشته‌ایم. چیزی که می‌خواستیم نشده است اما این مسائل آسیبی به تیم ملی نمی‌رساند. ما تلاش می‌‌کنیم مطمئناً با هدف پیش می‌رویم و هدف داریم.

وی افزود: آن چیزی که کادر فنی از ما می‌خواهد را اگر بتوانیم به خوبی در زمین اجرا کنیم اتفاق خوبی برای کشورمان رخ می‌دهد.

 

پاسخی بگذارید