تاریخ: ۱۷:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

برونو آلوز به احتمال فراوان زوج په په در قلب خط دفاعی تیم ملی پرتغال خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم ملی پرتغال تمرینات خود را در روسیه آغاز کرده و فرناندو سانتوس نیز مانند سایر مربیان گروه دوم که ایران نیز در آن حضور دارد، در حال پیاده کردن آخرین افکار تاکتیکی خود برای حضور در جام جهانی و البته انتخاب ۱۱ بازیکن اصلی خود است.

در یورو ۲۰۱۶ که با قهرمانی پرتغالی ها خاتمه یافت، برونو آلوز یکی از نفرات اصلی سانتوس بود و به نظر می رسد این مدافع تنومند و بلند قامت در جام جهانی نیز یکی از نفرات اصلی باشد.

آلوز که ۱۸۹ سانتی متر بلندی قامت او است، از سال ۲۰۰۱ بازی در رده های پایه فوتبال پرتغال را آغاز کرده است و از سال ۲۰۰۷ به عضویت تیم بزرگسالان پرتغال در آمده و در صورتی که این تیم موفق به صعود از گروه دوم شود و فرصت بازی به او برسد، می تواند با بازی در مرحله یک هشتم به باشگاه ها صدتایی ها اضافه شود.

 

مدافع ۳۶ ساله پرتغالی ها که با کسب مقام سومی در لیگ اسکاتلند همراه با گلاسکو رنجرز پا به مسابقات جام جهانی گذاشته است، امیدوار است که علیرغم وجود بازیکنانی نظیر په په و فونته که از تجربه بالایی برخوردار هستند، در جام جهانی نیز فرصت به او برسد.

این بازیکن در دیدار برابر الجزائر که با پیروزی ۳ بر صفر شاگردان سانتوس خاتمه یافت، در ترکیب اصلی تیم حضور داشت و در تمرین امروز تصویری از “امیرحسین خیرخواه” عکاس ورزش سه ثبت شده است که او را در حال کنترل ستاره هایی نظیر ژائو ماریو و کوآرشما نفرات هجومی پرتغالی ها نشان می دهد.

پاسخی بگذارید