تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

زلاتکو کرانچار سرمربی اسبق سپاهان وحال حاضرتیم ملی فوتبال امید کشورمان که امروزجهت انجام کارهای اداری درباشگاه سپاهان حضور پیداکرده است با مسعود تابش مدیرعامل باشگاه دیدار و گفتگوکرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

زلاتکو کرانچار در هفته های پایانی لیگ شانزدهم برای دومین مرتبه هدایت طلایی پوشان را برعهده گرفت تا در لیگ هفدهم بتواند بار دیگر این تیم را به روزهای طلایی گذشته بازگرداند، اما شرایط آنطور که سرمربی سابق کروات طلایی پوشان فکر می کرد، پیش نرفت تا این چهره در پایان هفته بیست و یکم از سمت خود کنار گذاشته شود.

زلاتکو کرانچار که با سپاهان سابقه قهرمانی در لیگ برتر و همینطور جام حذفی را دارد، به تازگی به عنوان مربی تیم امید کشور انتخاب شده و حالا تلاش می کند که به ناکامی ۴۴ ساله ایران در راهیابی به المپیک خاتمه دهد.

در این ملاقات سرمربی تیم امید و مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کردند که از هر گونه همکاری برای بهبود روابط و موفقیت دو طرف دریغ نخواهند کرد.

گفتنی است تیم فوتبال سپاهان در حال حاضر ۵ ملی پوش در اردوی تیم امید دارد و کرانچار که در دو مرحله بازیکنان مورد نظرش را در اردوی تیم محک زده، امروز برای رسیدگی به امور شخصی خود به باشگاه سپاهان رفته بود.

پاسخی بگذارید