رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل خبر داد
تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
نام نویسنده: علی احمدی
امیر نیا : ورزشگاه هفت تیر بابل نو نوار می شود !

ورزشگاه هفت تیر بابل که در فصل گذشته محل مسابقات تیم فوتبال خونه به خونه بابل در لیگ دسته اول بوده است هم اکنون در حال بازسازی و نونوار شدن است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل روز یکشنبه در گفت و گویی گفت: بازسازی و طرح توسعه این ورزشگاه با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی سپاه استان مازندران در حال انجام است و حداکثر تا ۶ماه اینده به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.
حبیب الله امیرنیا افزود: احداث جایگاه ویژه، اتاق رختکن بازیکنان، اتاق داوران و سرویس بهداشتی از جمله طرح توسعه این ورزشگاه می باشد که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
وی بیان داشت: سکوی تماشاچیان با ظرفیت یک هزار و ۵۰۰ الی ۲ هزار نفر بخش دیگری از طرح توسعه است که در ضلع غربی ورزشگاه هفت تیر بابل در حال اجراست و در مجموع ورزشگاه هفت تیر بابل با این افزایش می تواند میزبان بیش از ۶ هزار تماشاگر باشد.
امیر نیاگفت: چند روز گذشته به علت مشکلی که برای کامیون داران پیش آمده بود طرح به کندی پیش می رفت که خوشبختانه از امروز این طرح بازسازی با جدیت در حال انجام است.
وی ادامه داد: برای این طرح عمرانی ۱۶ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که ۸ میلیارد ریال آن تخصیص پیدا کرد و مابقی انشاءالله به زودی تخصیص می یابد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل گفت: این طرح بازسازی در فاز اول قرار دارد که به طور قطع در فازهای بعدی افزایش سکوی تماشاگران تا ۱۰ هزار نفر هم در برنامه کاری ما وجود دارد./ایرنا

پاسخی بگذارید