تاریخ: ۲۰:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

محمود کریمی ستاره سابق سپاهان می گوید که علیرغم اصرار زلاتکو کرانچار برای حضور به عنوان مربی در تیم امید، هیچ علاقه ای به مربیگری ندارد و دیگر به فوتبال بازنخواهد گشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

محمود کریمی ستاره سال های نه چندان دور سپاهان در گفتگو با “مازند اسپرت ” در خصوص پیشنهاد زلاتکو کرانچار برای همراهی او در تیم امید به عنوان دستیار گفت:‌ خب آقای کرانچار به من لطف داشتند و من چند روز پیش هم با ایشان صحبت کردم ولی همان ابتدای صحبت گفتم که دوست ندارم به دنیای مربیگری برگردم. با این حال ایشان به من گفتند که زود تصمیم نگیر و یک روز بعد جواب بده و من هم یک روز بعد تصمیم گرفتم و به ایشان گفتم که دوست ندارم مربیگری کنم.

کریمی که در اولین قهرمانی سپاهان در لیگ برتر همراه با این تیم بود و سه قهرمانی جام حذفی و یک نائب قهرمانی آسیا را نیز در کارنامه خود با طلایی پوشان دارد، در پاسخ به این سوال که بسیاری از افراد در حال حاضر آرزوی چنین موقعیتی را دارند و چطور شما پیشنهاد همکاری با کرانچار در تیم امید را قبول نمی کنید، توضیح داد: من سه چهار سال پیش تصمیم گرفته بودم که دیگر در فوتبال نباشم ولی باز هم برای مقطعی برگشتم. سال گذشته هم با پیشنهاد آقای کرانچار به تیم بازگشتم ولی دیگر علاقه ای به فوتبال ندارم.

محمود کریمی که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه چشم چپ در نهایت فوتبال حرفه ای را کنار گذاشت، در مورد دلیل عدم علاقه به مربیگری و اینکه آیا باشگاه سپاهان سبب ناراحتی او و گرفتن این تصمیم شده، عنوان کرد: نه اصلا اینگونه نیست؛ اتفاقا تمام مدیران و هیئت مدیره باشگاه سپاهان در هر مقطعی به من لطف داشته اند و هر مدیری که آمده به من پیشنهاد همکاری داد؛ حتی به من پیشنهاد دادند که در هر رده ای دوست دارم، کار کنم و اصلا ناراحتی وجود ندارد؛ در واقع من از مربیگری فراری هستم.

 

بازیکن ریزنقش و تکنیکی سابق سپاهانی ها در مورد تغییرات ایجاد شده در این تیم و اینکه آیا امیرقلعه نویی می تواند در این تیم موفق شود، اظهار داشت: اولین موضوع این بود که مربی خوبی مثل قلعه نویی آمد. این تصمیم خودش ۵۰ درصد موفقیت را تضمین می کند، چون قلعه نویی هر جا کرده رفته موفقیت همراه تیم هایش بوده است. خودم هم دو سال کنارش بودم و واقعا شخصیت بسیار بالایی دارد.

وی در مورد بازیکنانی که به سپاهان اضافه شده اند، نیز تاکید کرد: به نظرم بازیکنان خوبی گرفته شده اند و با توجه به اهدافی که مربی دارد، این خریدها انجام شده. مطمئنا باشگاه هم صد در صد همکاری می کند تا شرایط خوبی برای قلعه نویی فراهم شود.

پاسخی بگذارید