تاریخ: ۱۸:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کورنتین تولیسو به خاطر هو کردن پل پوگبا در جریان پیروزی فرانسه بر ایتالیا در بازی دوستانه‌ی دو تیم، از هواداران انتقاد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

روز جمعه، شاگردان دیدیه دشان در شهر نیس با گلهای ساموئل اومتیتی، آنتوان گریزمان و عثمان دمبله موفق شدند ایتالیا را با نتیجه‌ی ۳-۱ شکست دهند. ولی پوگبا که در بازی چندان اثرگذار نبود توسط هواداران فرانسوی حاضر در استادیوم آلیانز ریویرا، هو شد. تولیسو از هواداران به خاطر هدف‌ گرفتن هافبک منچستریونایتد انتقاد کرده و خطاب به آنها گفته، کل کشور باید متحد باشد.
او به خبرنگاران گفت:” ما چه به نیس برویم، یا به لیون و سن‌اتین، فرانسه هستیم. همه‌ی بازیکنان، نمایندگان تیم ملی فرانسه هستند. هواداران برای حمایت از تیم فرانسه به استادیوم آمده بودند. من در بعضی دقایق شاهد هو شدن فلوریان توون هم بودم.

 

 

این هو شدن‌ها برای یک فوتبالیست خیلی آزاردهنده است و من را به شخصه به شدت آزار می‌دهد. ما فرانسه هستیم. همه‌ی ما بازیکنان فرانسه هستیم. همه برای کشورمان  و هواداران می‌جنگیم. در آن بازی هم نمایش خیلی خوبی داشتیم. پل بازی خوبی داشت و خیلی تلاش کرد. این واقعاً آزاردهنده است چون دلم نمی‌خواهد وقتی به عنوان بازیکن سابق لیون به سن‌اتین می‌روم، کسی مرا هو کند. هواداران باید این را بدانند. ما همه سرنشینان یک کشتی هستیم و باید همیشه متحد در کنار هم باشیم.”

فرانسه به عنوان یکی از بخت‌های قهرمانی به جام جهانی قدم می‌گذارد و در گروه سی به مصاف استرالیا، پرو و دانمارک خواهد رفت.

پاسخی بگذارید