تاریخ: ۱۸:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

خانواده‌های بوشهری برخلاف همیشه نتوانستند بازی خانگی شب گذشته تیم پارس جنوبی را تماشا کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

طی سالیان اخیر تماشای فوتبال ساحلی برخلاف فوتبال چمنی و بسیاری دیگر از ورزش‌ها، برای خانواده‌ها ممنوعیت نداشته و بانوان به راحتی می‌توانستند در مکان‌هایی که برای‌شان در نظر گرفته شده بود، مسابقات را تماشا کنند که این اتفاق به ویژه در بوشهر بدون مشکل برگزار می‌شد و مشکلی به وجود نیاورده بود.

 

خانواده‌ها و بانوان بوشهری دو هفته قبل دیدار تیم پارس جنوبی برابر تیم گلساپوش یزد را به راحتی در استادیوم ساحلی دهکده گردشگری تماشا کردند که تصاویر این اتفاق منتشر شد و واکنش‌های مثبتی در پی داشت، اما حالا حراست اداره کل ورزش و جوانان بوشهر از ادامه تماشای بازی خانوادگی فوتبال ساحلی جلوگیری کرده است.

 

شب گذشته تیم پارس جنوبی بوشهر در هفته چهارم و دومین میزبانی فصل به مصاف شاهین خزر رودسر رفت که برخلاف دو هفته قبل، این بار از ورود آقایانی که قصد داشتند به همراه همسران خود وارد ورزشگاه شوند یا دیگر بانوان که برای تماشای این بازی آمده بودند، جلوگیری شد تا ناراحتی آنها را نیز در پی داشته باشد.

 

دو تصویر در این خبر آمده که یکی برای دو هفته قبل که خانواده‌های بوشهری توانستند بدون مشکل بازی خانگی تیم پارس جنوبی را تماشا کنند و دیگری برای شب گذشته است که بانوان و خانواده‌ها نتوانستند وارد ورزشگاه شوند تا صندلی‌ها و جایگاه خالی آنها جلب توجه کند.

 

 

پاسخی بگذارید