تاریخ: ۱۳:۵۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
نام نویسنده: شعبان وفایی نژاد
قهرمانی بلند قامتان سازمان عمران شهرداری در مسابقات والیبال ادارات ساری

مسابقات والیبال قهرمانی ادارات شهرستان ساری برگزار شد که در پایان سازمان عمران شهرداری ساری با برتری مطلق برابر حریفان به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات والیبال قهرمانی ادارات شهرستان ساری با حضور تیم هایی از ادارات کل و شهرستان و دستجات آزاد به همت اداره تربیت بدنی شرکت گاز برگزار شد که در پایان سازمان عمران شهرداری ساری با برتری مطلق برابر حریفان به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

 خوش قامتان این سازمان که در تیم های خط لوله، آتش نشانی و تیم مدعی برق با مربیگری بهزاد محمودی پیروز شده بودند در دیدار پایانی با درخشش محمد غلامی و میکائیل اکبری تیم شرکت گاز را شکست دادند و به مقام قهرمانی مسابقات دست یافتند.

از نکات قابل توجه در دیدار فینال حضور بسیاری از تماشاگران مرکز استان و پیشکسوتان این رشته بوده و قربان اصغری ، دکتر مالجو مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری ساری، محمد نوخندانی از کارشناسان صاحبنام والیبال کشور بودند که بازی مقتدرانه سازمان عمران را تحسین کردند.

گفتنی است در پایان کاپ قهرمانی این مسابقات از سوی مسئولین شرکت گاز مازندران به مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری اهداء شد.

شایان ذکر است سازمان عمران که در دوره های قبلی نیز سابقه قهرمانی در این مسابقات را دارد قهرمان سه دوره مسابقات شاگردان بهزاد محمودی را در دیدار ماقبل فینال مقتدرانه شکست داد تا شگفتی ساز والیبال ادارات مرکز استان معرفی شود و تیم برق نیز با برتری مقابل دانشگاه علوم پزشکی به مقام سوم مسابقات رسید.

برای تیم قهرمان در این مسابقات سید حمید هاشمی – مجتبی ایزدی- علی نوخندانی – امید عرب – ابوطالب قربانی- جابر هدایتی- مسعود خالپور- حبیب پورحسن- رامین خلیلی – میکائیل اکبری – محمد غلامی و امین اصغری اسفندانی به سرپرستی و مربیگری رضافرزانه کناری ابراهیم حسن زاده و عباس حبیبی به مصاف حریف رفتند.

پاسخی بگذارید