تاریخ: ۱۹:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

استعفای زیدان از هدایت رئال مادرید عجیب ترین اتفاقی بود که امروز در فوتبال دنیا شاهدش بودیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

زیدان در اوج و پس از هت تریک در قهرمانی چمپیونزلیگ و کسب ۹ جام ارزشمند، با رئال وداع گفت.

ستاره های رئال این خبر را باور نداشتند و حالا باید منتظر انتخاب سرمربی جدید و دورانی متفاوت در باشگاه باشند. شاید برای رونالدو این خبر دردناک تر از همه بود چرا که او یکی از بزرگترین حامیانش در رئال و کسی که در هر شرایطی او را مورد تحسین قرار می داد را از دست داده است.

 

 

 

 

با برنامه های ویژه زیدان بود که رونالدو توانست در دو سال گذشته بهترین بازیکن رئال در حساس ترین مقاطع فصل باشد و دو توپ طلای متوالی را به چنگ بیاورد. فوق ستاره پرتغالی در جزیره ماربیای اسپانیا و همراه با خانواده اش بود که خبر استعفای زیدان را شنید و مثل دیگر هم تیمی هایش شوکه شد. او که پس از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ، مصاحبه ای جنجالی انجام داد و از جدایی احتمالی اش صحبت کرد، حالا با استعفای زیدان آینده اش را مبهم تر از همیشه می بیند. زیدان از معدود مربیانی است که رونالدو حتی چشم بسته حرف ها و توصیه های او را می پذیرد.

 

 

 

 

زیدان در تمام ماه های اخیر و حتی پس از مصاحبه اخیر رونالدو، تاکید کرده بود که او باید ۱۰۰ درصد در رئال بماند و بیش از هر کسی از پرز درخواست داشته  تا قرارداد رونالدو را تمدید کرده و دستمزدش را بالاتر ببرد و حالا عجیب اینکه خود زیزو، اولین نفری است که از قایق پیاده شده است.

 

اوضاع رئال تنها ۵ روز پس از قهرمانی سیزدهم در اروپا خوب به نظر نمی رسد. پس از دو مصاحبه پرحاشیه از رونالدو و بیل، اکنون زیدان هم استعفا داده و باید دید چه سرنوشتی در انتظار رونالدو و بیل خواهد بود.

پاسخی بگذارید