تاریخ: ۱۹:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

علی قلی زاده وینگر چپ سایپا با عقد قراردادی دو ساله به عضویت تیم فوتبال شارلوای بلژیک درآمد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

قلی زاده پس از چند سال حضور در سایپا و در شرایطی که با حضور علی دایی در این باشگاه امسال فرصت مناسبی برای درخشش پیدا کرد، پیش از انتشار فهرست نهایی تیم ملی و در شرایطی که در دیدار ۲روز گذشته ایران مقابل ترکیه به میدان نرفت قرارداد خود را با شارلوای بلژیک علنی کرد.

قلی زاده فصل درخشانی در لیگ پشت سر گذاشت و یکی از بهترین بازیکنان این فصل محسوب می شد. او حالا زندگی حرفه ای خود را در باشگاهی دنبال خواهد کرد که با مالک ایرانی  اش به دنبال استعدادهای درجه اول ایرانی است. فصل گذشته کاوه رضایی به شارلوا رفت و احتمالا امسال از این تیم به یک باشگاه بزرگتر ترنسفر می شود و حالا نوبت علی قلی زاده است که راه پیشرفت را آغاز کند.

شارلوا که فصل گذشته در لیگ بلژیک در رتبه ششم قرار گرفته است، برای تقویت خود امید نورافکن هافبک دفاعی تیم فوتبال استقلال را نیز در اختیار خواهد داشت که البته قرارداد نورافکن هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است.

قلی زاده در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران آمار گل و پاس گل خوبی از خود بجا گذاشته در تصویری که مهدی بیات نیز در آن حضور دارد مقابل سمبل این باشگاه (گورخر) عکس یادگاری ای گرفته که نشان دهنده قطعیت حضورش در بلژیک است، جایی که این ستاره ۲۲ ساله ممکن است دو سال یا بیشتر در آن به بازی ادامه دهد.

مهدی بیات گفته است قرارداد قلی زاده دو ساله است و دو سال هم قابلیت تمدید دارد. مشخص نیست که چه مبلغی برای استخدام قلی زاده پرداخت شده اما به نظر نمی رسد سیاست باشگاه شارلوا در خریدهای گران باشد.

 

 

بعد از نمایش درخشان کاوه رضایی در فصل گذشته در این تیم و البته حضور مهدی بیات به عنوان مالک، علاقه این باشگاه به خرید بازیکنان ایرانی افزایش یافته است.

 

گفتنی است شارلوا در فصل قبل بلژیک به رتبه ششم دست یافت و فرصت حضور در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را از دست داد.

پاسخی بگذارید