تاریخ: ۱۹:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مسی و یارانش با هواپیمایی بسیار شیک و مجهز راهی رقابت های جام جهانی روسیه خواهند شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

فدراسیون فوتبال آرژانتین می‌خواهد لیونل مسی و دیگر اعضای تیم‌ ‌ملی در پروازهای طولانی مدت پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در جریان این رقابت‌ها راحت باشند. به همین خاطر یکی از لوکس‌ترین هواپیماهای جهان را برای آنها انتخاب کرده است.

AFA (فدراسیون فوتبال آرژانتین) هواپیمای فوق‌العاده‌ ایرباس A340 VIP را برگزید و همان طور که از نامش مشخص است تنها به افراد مهم اختصاص دارد.

این هواپیما ۹۰ نفر ظرفیت دارد که در ورژن استاندارد ۳۷۵ نفر می‌توانند در آن حضور داشته باشند و این ظرفیت تا ۴۴۰ نفر نیز پیش می‌رود.

 

 

 

 

 

هواپیمای ایرباس A340  وایفای اختصاصی، کترینگ شخصی و یک وسیله برای انجام تمرین ورزشی برای هر یک از ۹۰ صندلی دارد. علاوه بر این همه آنها به تخت تبدیل می‌شوند که مسافران بتوانند استراحت کنند.

از این هواپیما امروز رونمایی خواهد شد و تیم‌ ‌ملی آرژانتین به مقصد بارسلونا سفر خواهد کرد. آلبی سلسته یک دوره کوتاه در این شهر حضور خواهد داشت و هشتم ژوئن ‌اسپانیا را ترک می‌کند.

 

 

 

 

 

تیم‌ ‌ملی آرژانتین نهم ژوئن به سرزمین‌های اشغالی سفر خواهد کرد تا با رژیم صهیونیستی بازی دوستانه انجام دهد. در نهایت این تیم به روسیه سفر خواهد کرد تا خود را برای جام جهانی آماده کند. هواپیما در مسکو پارک خواهد شد و سپس برای پروازهای مختلف به محل برگزاری بازی‌ها استفاده خواهد شد.

تلویزیون آرژانتین تنها بخش کوچکی از این هواپیمای باور نکردنی را به نمایش گذاشت که در آن مبل‌ها، صندلی‌هایی که به تخت تبدیل می‌شوند و دیگر امکانات مختلف به تصویر کشیده شد.

پاسخی بگذارید