تاریخ: ۱۹:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

پپ گواردیولا در مصاحبه امروز خود به تمجید بی سابقه از رئال مادرید پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پپ گواردیولا، یکی از اسطوره های بارسلونا که بهترین نتایج تاریخ این باشگاه تحت هدایت او رقم خورد، امروز عملکرد زیدان و رئال مادرید را ستود.

 

 

 

 

پپ که در بارسلونا و برای شرکت در مراسم موسسه یوهان کرویف حضور دارد، به خبرنگاران گفت:« به رئال تبریک می گویم. وقتی تیمی سه دوره متوالی قهرمان چمپیونزلیگ می شود، یعنی تیمی فوق العاده است. رئال در ۵ سال گذشته، چهار بار قهرمان اروپا شده و این تحسین بر انگیز است.

لیگ قهرمانان رقابتی بسیار بسیار دشوار است و حتی کسب سهمیه آن نیز کار راحتی نیست ولی رئال در تمام سال های اخیر، این تورنمنت را تحت قبضه خود داشته است. به همین بازی فینال نگاه کنید. وقتی لیورپول گل مساوی را زد، انتظار می رفت که تحت تاثیر آن گل، بیشتر فشار بیاورد ولی در عوض رئال بود که کنترل بازی را در دست گرفت و به گل های بعدی هم رسید.

 

 

 

 

رئال راه بازی در لیگ قهرمانان و کنترل حریفان در مراحل حذفی و فینال را می داند. من به احترام آنها کلاه از سر بر می دارم. قهرمانی در سه دوره متوالی لیگ قهرمانان، نشان از کیفیت بالای رئال و مربی این تیم دارد. این در حالی است که برخی تیم ها(بارسا) چند سال است از یک چهارم نیز صعود نمی کنند. بارسا در لالیگا ۷ قهرمانی در ده سال اخیر دارد و این یعنی آنها بهترین تیم اسپانیا هستند ولی در اروپا این رئال است که حکمرانی می کند.»

 

ایسکو در سیتی:« خیر برای جذب او برنامه ای نداریم.»

پاسخی بگذارید