تاریخ: ۱۹:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

دفاع راست ۲۲ ساله باشگاه سوسیداد که مورد توجه رئال مادرید هم قرار دارد، گزینه اول جانشینی کارواخال مصدوم در ترکیب اصلی اسپانیاست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

دنی کارواخال به دلیل مصدومیت در فینال لیگ قهرمانان، ممکن است اولین بازی اسپانیا در جام جهانی را از دست بدهد و اودریوسولا ی نه چندان باتجربه، جانشین وی خواهد شد.

 

 

 

 

اودریوسولا در نشست خبری امروز خود گفت:« در خودم توانایی فیکس شدن در تیم ملی را می بینم و تلاشم برای رسیدن به همین مهم است.

خوشحالم که مصدومیت کارواخال طولانی مدت نبود و در جام جهانی خواهد بود. با او مطمئنا قوی تر خواهیم بود. روز به روز تمرین می کنم تا اگر کارواخال به بازی اول نرسد، بتوانم به خوبی جای او را پر کنم. خودم را آماده این مهم می دانم.»

 

پیشنهاد رئال:« در یک سال اخیر همه چیز به سود من پیش رفته است و در آسمان ها سیر می کنم. آینده من فعلا همین تیم ملی است و فقط به جام جهانی فکر می کنم. سپس در مورد آینده، تصمیمی قطعی خواهم گرفت.»

 

شانس اسپانیا برای قهرمانی:« خودمان را مدعی قهرمانی می دانم ولی تیم های قدرتمند دیگری هم هستند. برزیل، آلمان، فرانسه، آرژانتین و…. تیم های بسیار خوبی هستند. جام جهانی همواره پر از شگفتی است ولی هیجان و انگیزه بسیار بالایی داریم و برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد. می دانم که آنجا حریف ساده وجود ندارد. مربی بسیار خوبی هم داریم که همه به ایده هایش ایمان داریم.»

پاسخی بگذارید