تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

۲ هافبک بزرگ در تابستان امسال مورد توجه ۲ تیم بارسلونا و رئال مادرید قرار دارند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

رئال مادرید قصد دارد این تابستان بعد از چند سال خریدهای بزرگی انجام داده و پست های مختلف خود را تقویت کند. در این رابطه امروز نشریه مارکا مدعی شد در دراز مدت، کهکشانی ها کریستن اریکسن را به عنوان جانشین لوکا مودریچ در نظر گرفته اند و می خواهند این ستاره دانمارکی را جذب کنند.

اما اریکسن تنها مورد توجه رئال مادرید نیست و نشریه اسپورت در گزارشی ادعا کرد بارسلونا اگر در جذب آنتوان گریزمان ناکام باشد، برای ستاره دانمارک تاتنهام اقدام خواهد کرد تا با یک خط جلو رفتن کوتینیو، اریکسن پلی میکر اصلی بلوگرانا لقب گیرد.

اما رقابت بارسلونا و رئال مادرید تنها مختص به اریکسن نیست و میرالم پیانیچ، هافبک اهل بوسنی و ۲۸ ساله یوونتوس دیگر ستاره ای است که مورد توجه ۲ تیم بزرگ لالیگا قرار دارد.

شبکه اسکای اسپورتش امروز در گزارشی عنوان کرد با توجه به قیمت حدود ۶۵ میلیون یورویی پیانیچ، رئال مادرید بی میل نیست در تابستان این هافبک طراح و تکنیکی را جذب کند و معتقد است حضور او بار تکنیکی خط میانی را افزایش می دهد.

اما در این مورد نیز رئال مادرید تنها نیست و اونزه موندیال فرانسه مدعی شد بارسلونا نیز از مدت ها پیش در تلاش برای جذب پیانیچ بوده و ممکن است این ستاره ۲۸ ساله در تابستان راهی نوکمپ شود.

پاسخی بگذارید