تاریخ: ۱۹:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

آقای گل ایرانی جهان معتقد است تیم ملی ایران شانس و قدرت صعود از گروه خود در جام جهانی و هم‌چنین قهرمانی در آسیا را دارد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

به نقل از سایت رویترز، علی دایی بازیکن سابق تیم ملی ایران و دو باشگاه هرتابرلین و بایرن مونیخ که سابقه کسب عنوان برترین بازیکن آسیا در سال ۱۹۹۹ را دارد می‌گوید: آینده‌ای روشن برای تیم ملی وجود دارد و ایران شانس دارد از مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه صعود کند.

علی دایی، سرمربی ۴۹ ساله تیم سایپا که سابقه حضور در جام‌های جهانی ۱۹۹۸ و ۲۰۰۶ را به همراه ایران دارد معتقد است سردار آزمون در جام جهانی پیش رو عملکرد خوبی از خود به جا می‌گذارد. وی در همین رابطه گفت: من دوست ندارم در رابطه با خودم حرف بزنم. اما این را می‌توانم بگویم سردار آزمون در کنار کریم انصاری‌فرد مهاجمان بزرگی هستند.

آقای گل جهان با ۱۰۹ گل زده در ادامه تصریح کرد: ما مهاجمان جوان خوبی در اختیار داریم که آینده متعلق به آن‌هاست به خصوص سردار که بسیار جوان است. او آینده روشنی دارد. من امیدوارم که سردار مسیر درستی را انتخاب کند و بتواند برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و تیم باشگاهی خود نیز موثر باشد.

سردار آزمون عضو تیم روبین کازان در لیگ برتر روسیه است و سابقه حضور و گلزنی در جام باشگاه‌های اروپا مقابل دو تیم بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید را همراه با تیم روستوف دارد و همین باعث شد تیم‌هایی بزرگی به دنبال جذب وی باشند. علی دایی در همین خصوص بیان کرد: جام جهانی می‌تواند سکوی پرتابی برای خیلی از بازیکنان به منظور تغییر کلی اوضاع باشد. اطمینان دارم که سردار می‌تواند از روسیه به باشگاهی سطح بالا نقل‌مکان کند.

در ادامه آمده است تیم ایران آخرین قهرمانی خود در آسیا را سال ۱۹۷۶ جشن گرفته است و حالا امید دارد در مسابقات آسیایی پیش رو در امارات دوباره به مقام قهرمانی آسیا بعد از مدت‌ها برسد. کاپیتان اسبق ایران در آخر مصاحبه خود تاکید کرد: خیلی به این تیم امیدوارم که عملکرد خوبی از خود ارائه دهد و بتواند در جام ملت‌های آسیا به قهرمانی برسد. ما تیم خوبی داریم و حریف آسانی برای رقبای آسیایی خود نخواهیم بود و اگر همین استانداردها را حفظ کنیم دلیلی برای عدم نتیجه گیری نخواهیم داشت.

پاسخی بگذارید