تاریخ: ۱۸:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع فصل قبل ذوب آهن از احتمال تمدید قرارداداش با این تیم برای لیگ هجدهم می گوید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

حمید بوحمدان مدافع فصل قبل ذوب آهن که این روزها در حال گذراندن تعطیلات در لبنان است در مورد شرایط خودش و انتخاب تیم آینده اش به خبرنگار ما گفت: من یک فصل فوق العاده با ذوبی ها داشتم. هم به لحاظ فوتبالی و فصل بی حاشیه ای را سپری کردم. به همراه این تیم نایب قهرمان لیگ شدم و در آسیا هم نمایش خوبی داشتیم. از همه مهمتر اینکه آرامش خوبی در اصفهان بود و از این بابت خیلی راضی بودم.

مدافع ذوب آهن در مورد تمدید قراردادش با این تیم گفت: در حال حاضر در لبنان مهمان ربیع عطایا هستم و تعطیلات را سپری می کنم. صحبت های اولیه را با باشگاه داشته ام ولی همه چیز را موکول کرده ام به زمانی که برگشتم. همانطور که گفتم من از حضورم در ذوب آهن کاملاً راضی بودم و مدیریت باشگاه هم نهایت همکاری را با من داشت بنابراین به تمدید قراردادم با این تیم خوشبین هستم.

بوحمدان از چند پیشنهاد دیگر لیگ برتری خبر داد و در مورد اولویت بندی انتخاب هایش تصریح کرد: به جز ذوب آهن از چند تیم پیشنهادهای خوبی دارم که هرکدامش جذابیت خاص خودش را دارد. نمی خواهم از تیمی نام ببرم ولی بهرحال آنها هم تیم های بزرگی هستند و مربیان معروفی دارند اما همانطور که گفتم دلم می خواهد شرایط مهیا شود و در ذوب آهن بمانم.

او در مورد جدایی قلعه نوعی از ذوب آهن گفت: امیرخان مربی بزرگی هستند و به تیم بزرگی رفته اند. من سال خوبی را با ایشان تجربه کردم و امیرخان هم همیشه به من لطف داشته و به فوتبالم اعتقاد دارد. امیدوارم بازهم بتوانم روزی با ایشان همکاری کنم.

بوحمدان در پایان در مورد آینده ذوب آهن خاطرنشان کرد: تیم شرایط خوبی دارد و با تمدید بازیکنان اصلی می تواند حضور فوق العاده ای در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد. آقای نمازی هم مربی با کلاسی هستند و حتماً می توانند به تیم کمک کنند.

پاسخی بگذارید