تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس با توجه به وضعیت نامشخص پنجره نقل و انتقالاتی تا نیم فصل با پیراهن این تیم به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

گادوین منشا که در قامت ستاره گلزن قرارداد خود را با پرسپولیس در ابتدای لیگ هفدهم به امضا رسانده بود، بعد از عدم درخشش و حواشی نامطلوبی که پشت سر گذاشت، یکی از بازیکنانی بود که برانکو ایوانکوویچ برای ادامه همکاری با او دچار شک شده بود.

گمانه‌زنی‌ها در خصوص این مهاجم نیجریه‌ای این است که در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی به کار خود با این تیم پایان خواهد داد. منشا که در فصل گذشته عملکرد خیره‌کننده‌ای در ترکیب پیکان داشت، بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس نتوانست به روزهای مطلوب خود ادامه دهد و شرایط برخلاف انتظارات از او پیش رفت تا جایی که روزهای پایانی لیگ را در قامت یک نیمکت نشین پشت سر گذاشت.

عدم ارائه توانایی و کیفیت مدنظر کادرفنی و حواشی شکل گرفته در کنار افزایش قیمت ارز باعث شده تا باشگاه و کادرفنی به ادامه همکاری با او راغب نباشند. در این بین در شرایط فعلی که باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتی تابستان محروم است او تا نیم فصل فرصت حضور در تیم با پیراهن شماره ۹۰ را خواهد داشت و ادامه همکاری‌اش منوط به ارائه نمایش موفق طی این مدت خواهد بود. با این حال در صورتی که اتفاقی برای پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان رخ دهد او در لیست مازاد باشگاه و برانکو ایوانکوویچ قرار خواهد گرفت و به کارش پیش از شروع لیگ هجدهم خاتمه خواهد داد.

پاسخی بگذارید