گزارشی مفصل از ضیافت افطار نساجی در تهران !
تاریخ: ۹:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
هتل اسپیناس میزبان ببرهای مازنی/نساجی مازندران یا نساجی تهران !؟

شب گذشته ضیافت افطار و جشن صعود نساجی مازندران در هتل اسپیناس پلاس تهران برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نه تنها نساجی تمریناتش را به تهران برده، بلکه جشن نساجی چی ها هم تهرانی شده و با حضور پیشکسوتان تهرانی در این پایتخت برگزار شد. در این ضیافت که به میزبانی فرهاد صنیعی فر، مالک باشگاه نساجی مازندران، برگزار شد جمع کثیری از مسئولان ورزشی و سیاسی کشور حضور داشتند.در این مراسم از کادر فنی و بازیکنان باشگاه نساجی به پاس صعود به لیگ برتر تجلیل به عمل آمد. مازندرانی ها و مخصوصا قائمشهری ها هر چقدر از صنیعی فر و دوستانش تقدیر و تشکر کنند کم است اما آنها نباید فراموش کنند که نساجی شناسنامه مازندران و شهر قائمشهر است و مردم و پیشکسوتان و تمامی فوتبالی های مازندران حق دارند بعد از این همه مدت صبوری در جشن ها و خوشحالی های نساجی حضور داشته باشند.

محمد حسین میثاقی؛ لطفاً ورزشگاه وطنی را آماده کنید / نساجی پس از سالها به لیگ برتر صعود کرد و میزبانی حق قائمشهری ها است

جشن صعود نساجی به لیگ برتر به میزبانی فرهاد صنیعی فر، مالک این باشگاه در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

در خلال این جشن باشکوه، محمد حسین میثاقی، مجری برنامه خطاب به مسوولین سیاسی – ورزشی استان مازندران که در این مراسم حضور داشتند گفت: مردم قائمشهر پس از سال ها به لیگ برتر صعود کرده و میزبانی در این لیگ حق آنهاست. لطفاً هرچه زودتر ورزشگاه شهید وطنی را آماده کنید، زیرا فوتبال نساجی بدون هوادارانش معنا ندارد.

میثاقی ادامه داد؛ اینکه بگویید حالا ورزشگاه آماده می شود و با سکوهای نیمه کاره میزبانی می کنیم، اینگونه نیست و من همین حالا به شما این اطمینان را می دهم که در استادیوم نیمه کاره اجازه بازی داده نمی شود. البته اطمینان داریم که ورزشگاه با تلاش شما عزیزان آماده خواهد شد.

در این مورد این نکته قابل ذکر است که میثاقی پس از ورود به سن، زمانی که دید بازیکنان نساجی در میزهای انتهایی سالن نشسته اند، با کنایه گفت: چرا اینقدر دور نشسته اید. جای شما، مربیان و مدیران نساجی که بیشترین سهم را در این صعود دارید، در میزهای نخست است نه اینقدر دور و سپس از بازیکنان خواست تا خود را تشویق کنند.

تشکر مالک نساجی مازندران از وزیر ورزش

فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نساجی مازندران طی سخنان کوتاهی در ضیافت افطاری و جشن صعود نساجی به لیگ برتر از وزیر ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد.
فرهاد صنیعی فر ضمن خیر مقدم به حاضرین در این مراسم گفت: به جاست از دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به دلیل توجه ویژه به تیم ریشه دار نساجی مازندران و دستور توسعه و تجهیز استادیوم شهید وطنی قائم شهر تشکر ویژه ای داشته باشم.
وی در ادامه افزود: اگر امروز دور هم جمع شدیم که به بهانه صعود نساجی جشن بگیریم حاصل تلاش گروهی اعضای تیم نساجی مازندران و همدلی مسئولان و خاصه هواداران پر شور تیم ماست. خالصانه از همه تشکر می کنم.
مالک نساجی مازندران در پایان گفت: از هواداران عزیزمان که نقش مهمی در راه صعود ما داشتند و همین طور اهالی رسانه که صادقانه اخبار را پوشش داده و پل ارتباطی میان باشگاه و هواداران بودند تشکر کنم و به هواداران عاشق نساجی قول می دهم فصلی خاطره انگیز در لیگ برتر رقم خواهیم زد.

صنیعی فر نبود نساجی زمین می خورد/علی امیری: با بودجه ای معقول لیگ برتری شدیم

علی امیری مدیرعامل نساجی مازندران در حاشیه مراسم جشن صعود و ضیافت افطاری ماه مبارک رمضان گفت که با تیمش با بودجه ای معقول لیگ برتری شده است.
امیری با بیان این حرف افزود: این حرف من نیست بلکه بر اساس اعلام رسمی سازمان لیگ ما از لحاظ هزینه کردن تیم هفتم یا هشتم لیگ دسته اول بودیم. در حالی به لیگ برتر رسیدیم که چند تیم با هزینه ای به مراتب بیشتر به این مهم نرسیدند.
وی ادامه داد: تیمداری در بخش خصوصی کار بس دشواری است. ما تیمی را تحویل گرفتیم که چندین میلیارد بدهی داشت. به زمین و زمان بدهی داشتیم که توانستیم ۴۰ درصد آن را تسویه کنیم.
مدیرعامل نساجی مازندران با تشکر از فرهاد صنیعی فر مالک این باشگاه خاطرنشان کرد: آقای صنیعی فر قائم شهری یا مازندرانی نیست اما از خیلی ها نسبت به نساجی متعصب تر است. به جرات می گویم اگر این مرد نبود نساجی زمین می خورد و به سرنوشت تلخ سایر تیم های ریشه دار دچار می شد اما او ایستاد و چنین اجازه ای نداد.
وی همچنین افزود: کار نیکو کردن از پر کردن است ضرب المثلی بود که جواد نکونام و دستیارانش با کار و تلاش شبانه روزی معنا کردند. از همه اعضای کادر فنی نساجی تشکر می کنم. همین طور از فرزاد مجیدی سرپرست تیم و محمد عباس زاده، مرتضی غلامعلی تبار و همه بازیکنان متعصب نساجی که با همه وجود تا دقیقه ۹۹ آخرین بازی جنگیدند. همچنین از معاون باشگاه، کادر رسانه و پزشکی، تدارکات و همه کسانی که زحمت کشیدند و از قلم افتادند تشکر می کنم.
امیری با بیان این جمله که امضای تک تک هواداران نساجی پای صعود نساجی است یادآور شد: بزرگ ترین سرمایه نساجی طرفداران عاشقش در قائم شهر و سراسراستان مازندران هستند. به لطف همین عزیزان در تمامی نظرسنجی ها پرطرفدارترین تیم لیگ دسته اول بودیم و انشالله در لیگ برتر هم عنوان پرتماشاگرترین تیم را با تجهیز استادیوم وطنی از آن خود می کنیم. از همه این عزیزان خالصانه تشکر می کنم.
مدیرعامل نساجی مازندران خاطرنشان کرد: نساجی در فصل گذشته نه تنها در رده بزرگسالان بلکه در تمامی رده ها خوش درخشید. در رده امیدها هم به لیگ برتر صعود کردیم. در جوانان به لیگ کشور رسیدیم و در رده نوجوانان در میان ۵۶ تیم از سراسر کشور چهارم شدیم. این موفقیت بزرگ را در تمامی رده ها به همه طرفداران نساجی تبریک گفته و از مسئولان، مربیان و بازیکنان و همه کسانی که برای موفقیت این تیم تلاش کردند تشکر می کنم.
وی در پایان گفت: نمی توانم از تک تک نفرات اسم بیاورم ولی از مسئولان قائم شهر و استان مازندران هم تشکر می کنم که همراه ما بودند.

اهدای تندیس به مالک باشگاه نساجی

عبدالله رضیان و سیدعلی ادیانی، نمایندگان قائمشهر در مجلس شورای اسلامی و رضوی، رییس ورزش جوانان قائمشهر با اهدای لوح یادبودی به فرهاد صنیعی فر، مالک باشگاه نساجی از ایشان تقدیر کردند.
همچنین از سوی کانون هواداران باشگاه هدایایی به مالک و مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران اهدا شد.

گفتنیست؛ در این مراسم نمایندگان ساری و قائمشهر و فرماندار قائمشهر، رییس اداره ورزش جوانان قائمشهر، برخی اعضای شورای شهر و رییس هیات فوتبال شهرستان قائمشهر نیز حضور داشتند.

پاسخی بگذارید