تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کریس رونالدو، ستاره رئال، در رونمایی پیراهن های فصل بعد این باشگاه حضور نداشت اما این مسئله ارتباطی به احتمال جدایی او از این باشگاه ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

باشگاه رئال مادرید امروز از پیراهن های جدیدش برای فصل آینده رونمایی کرد و بیشتر ستاره های این تیم از جمله گرت بیل، تونی کروس، سرخیو راموس و کریم بنزما در عکس های این مراسم حضور داشتند اما خبری از کریس رونالدو نبود.

این اتفاق در حالی رخ داد که ستاره پرتغالی بعد از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ، در مصاحبه ای جنجالی، از احتمالی جدایی اش از این باشگاه گفت؛ هرچند بعدا این موضوع را رد کرد و تلویحا از ادامه حضورش در رئال گفت.

با این وجود، غیبت او در عکس های رونمایی از پیراهن های فصل بعد، بار دیگر شایعاتی درمورد آینده او ایجاد کرد. برخلاف سایر بازیکنان که پیراهن های جدیدشان عکس گرفته بودند، پیراهن شماره ۷ تنها با نام رونالدو به نمایش گذاشته شد.

اما آنطور که سایت گل خبر داده، این موضوع تنها به این دلیل بوده که در زمان گرفتن این عکس ها که حدود ۴۰ روز قبل صورت گرفته، رونالدو در مادرید نبوده است.

از سوی دیگر، اسپانسر شخصی رونالدو، کمپانی نایکی است؛ در حالی که رئال مادرید با آدیداس قرارداد دارد و به همین دلیل، معمولا رونالدو در عکس های اصلی رونمایی از پیراهن های رئال حضور ندارد و در عکس های جمعی هم جلوتر از بقیه قرار نمی گیرد.

پاسخی بگذارید