تاریخ: ۹:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کادر پزشکی لیورپول معتقد است ریکاوری آسیب دیدگی محمد صلاح بین ۳ تا ۴ هفته زمان نیاز دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

محمد صلاح ستاره مصری لیورپول در دیدار فینال لیگ قهرمانان و بعد از برخورد با سرخیو راموس آسیب دید و اگرچه ابتدا کلوپ شرایط وی را دشوار توصیف کرد، اما خود صلاح مدعی شد به جام جهانی خواهد رسید اما با این تفاسیر هنوز آینده ستاره مصری به طور قطعی مشخص نشده است.

روبن پونز، فیزیوتراپیست لیورپول به مارکا گفت: “ما از همان لحظه ای که صلاح روی زمین افتاد متوجه شدیم آسیب دیدگی او جدی است زیرا او معمولا خیلی اهل گله و شکایت نیست و به همین دلیل ما خیلی ترسیدیم.

تا نیمه در زمین بودیم و من که بسیار نگران بودم سعی کردم آرام شده و به صلاح بگویم هنوز اتفاقی رخ نداده و نباید خیلی نگران باشد. حالا زمان یافتن راه حل است زیرا پشیمانی دردی را دوا نمی کند.

ما در حالا تماشای بازی و دنبال کردن شبکه های اجتماعی بودیم که گارد امنیتی به ما اطلاع دادند رئال مادرید به گل رسیده و بعد ما گل تساوی را به ثمر رساندیم اما زمانی که برگشتیم دیگر بازی به پایان رسیده بود و تیم در حال آماده شدن برای سوار شدن در اتوبوس بودند که ما به صلاح کمک کردیم زیرا به تنهایی نمی توانست راهی فرودگاه شود.

از همان لحظه اول برای درمان برنامه ریزی کردیم و اگرچه صلاح ناراحت بود اما تمام تمرکزش روی ریکاروی و یافتن زمان دقیق بازگشت بود. در اصل مدت ریکاوری ۳ الی ۴ هفته است اما تلاش ما کاهش این زمان است.

پاسخی بگذارید