احتمالا در نوجوانان ماندگار نیستم
تاریخ: ۱۲:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
مراد محمدی: نتوانستم جواب رد به آقا غلام بدهم/ دنبال پُست و مقام نیستم !

دارنده مدال برنز کشتی آزاد المپیک گفت: نتوانستم به درخواست و پیشنهاد غلامرضا محمدی برای همکاری در تیم ملی نوجوانان جواب رد بدهم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیدمراد محمدی در گفت‌وگویی، درباره حضورش به عنوان مربی در تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: این رده را خیلی دوست دارم و نمی‌توانم این موضوع را انکار کنم؛ شاید یکی از دلایلی که کار کردن در بزرگسالان را قبول نکردم همین موضوع بود.

وی در پاسخ به این سوال که او ۵ سال سرمربی نوجوانان بوده است و قبول مربیگری تیم ملی برایش بازگشت به عقب نیست، گفت: حس کردم شاید بتوانم به آقا غلام و نوجوانان کمک کنم به همین دلیل قبول کردم؛ حالا هم برای پُست و سِمَت نیامده‌ام که بازگشت به عقب یا بازگشت به جلو باشد و فقط برای کمک این موضوع را قبول کردم؛ حس کردم شاید بتوانم به کادر فنی کمک کنم. احتمالا هم ماندگار نیستم چون مشغله زیادی دارم و از طرفی نمی‌توانم از خانواده‌ام دور باشم، اما چون از نظر اخلاقی به نوعی مدیون آقا غلام هستم نتوانستم به او جواد رد بدهم و امیدوارم مثمر ثمر باشم.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد المپیک در پاسخ به این سوال که تیم نوجوانان با وجود اینکه تدارکات ایده‌آلی نداشت، اما در مسابقات قهرمانی آسیا نتایج قابل قبولی گرفت، و او کار در مسابقات جهانی را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: نباید در باد مسابقات آسیایی بخوابیم،‌ با وجود اینکه سال قبل در مسابقات جهانی حضور نداشتم، اما به خوبی می‌دانم که کشورهایی مانند آمریکا، روسیه، گرجستان و ترکیه سرمایه‌گذاری بسیار خوبی در این رده انجام داده‌اند و در تمام تورنمنت‌ها با تمام پتانسیل شرکت می‌کنند. مطمئنا امسال هم از شانس‌های اصلی قهرمانی خواهند بود.

محمدی درباره قطع همکاری‌اش با تیم ملی کشتی آزاد ترکمنستان، گفت: در قرارداد اولیه‌ای که با آنها داشتم قراردادم با وزارت ورزش بود، اما پس از پایان آن، در قرارداد جدید پیشنهاد مالی کمتری ارائه دادند که راغب نبودم ادامه همکاری دهیم به همین دلیل ترجیح دادم قطع همکاری کنم و به ایران برگردم.

 

پاسخی بگذارید