رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار خبر داد :
تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
ریزش سالن قدیمی کشتی در کوهیخیل جویبار !

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار از ریزش سالن قدیمی کشتی کوهیخیل شهر جویبار خبر داد .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی سلیمانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران ، افزود : سالن قدیمی کشتی کوهیخیل شهر جویبار با حدود ۳۰ سال قدمت و بیش از ۴۵۰ مترمربع فضا در وضعیت ریزش قرار دارد .
وی دلیل ریزش این سالن را نفوذ آبهای سطحی به بدنه این سالن اعلام کرد و گفت که نفوذ آبهای سطحی باعث شده تا ساختار فیزیکی این سالن کشتی سست شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار افزود : به اداره کل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرده ایم که این سالن تحت هر شرایطی باید بسته شود .
سلیمانی همچنین با بیان اینکه بازسازی مجدد این سالن ۲۰۰ میلیون تومان هزینه می طلبد که به صرفه نیست ، گفت: برای ساخت مجدد این سالن نیز یک میلیارد تومان نیاز است که در حال حاضر مجوز ساخت برای ورزشگاه های جدید داده نمی شود.
قهرمانان به نامی همچون مهدی عشقی ، نخودی ، کمیل قاسمی ، مهدی حاجی زاده ، رضا یزدانی و غیره استارت کشتی خود را از این سالن آغاز کرده اند.
ساخت سالن کشتی پنج هزار نفره در سال ۹۵توسط دولت تدبیر و امید در جویبار اغاز شد که هم اکنون این سالن در حال راه اندازی است.
** تکمیل ۲ سالن در جویبار تا پایان سال
سلیمانی همچنین از بودجه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده برای تکمیل پنج سالن ورزشی در این شهرستان خبر داد گفت که سالن های ورزشی روستای آستانه سر و واسوکلا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار ادامه داد : همچنین خوابگاه ورزشی نیز با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است و ۲ سالن دیگر واقع در روستاهای انار مرز و گل محله در دست بررسی است تا با تخصیص کامل اعتبار این ۲ سالن هم به بهره برداری برسد./ایرنا

پاسخی بگذارید