تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

روابط عمومی فدراسیون فوتبال در رابطه با برگزاری دیدار تیم ملی یونان و ایران شفاف‌سازی کرد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،تیم ملی فوتبال کشورمان امروز در حالی در پنجمین دیدار دوستانه خود پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف تیم ملی ترکیه می رود که برنامه مربوط به مسابقات تدارکاتی مطابق پیش بینی و درخواست  سرمربی تیم ملی و توافقات صورت گرفته با فدراسیون فوتبال انجام گرفته است.

بر این اساس،ملی پوشان کشورمان در تاریخ های ذیل،دیدارهای تدارکاتی خود را پشت سرگذاشته و خواهند گذاشت؛

۲۶ اسفند ۹۶/ایران_سیرالئون
۳ فروردین ۹۷/ایران_تونس
۷ فروردین ۹۷/ایران_الجزایر
۲۸ اردیبهشت ۹۷/ایران_ازبکستان
۸ خرداد ۹۷/ایران_ترکیه
۱۲ خرداد ۹۷/ایران_یونان
۱۸ خرداد ۹۷/ایران_لیتوانی

همچنین به اطلاع می رساند که درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی ایران مقابل یونان هنوز هیچ موضع رسمی جدیدی از سوی فدراسیون این کشور مطرح نشده و فقط یک مصاحبه منتسب به سرمربی تیم ملی یونان در این باره منتشر شده است.

در همین حال،گفتنی است در صورتیکه به هر دلیل دیدار دوستانه ایران و یونان برگزار نشود،فدراسیون فوتبال ایران موضوع را از طریق مبادی زیربط بین المللی برای احقاق حقوق مادی خود پیگیری خواهد کرد و فدراسیون فوتبال یونان و اسپانسر زیربط می‌بایست پاسخگو باشند.

در این میان،روابط عمومی فدراسیون فوتبال مراتب تقدیر و تشکر این فدراسیون را از سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان و همچنین سفارت این کشور در ایران ابراز می‌کند و تصریح می‌کند موضوعات مرتبط با برگزاری مسابقه،در سطح عالی در حال پیگیری است.

همچنین ذکر این نکته ضروری است از آنجا که در برخی منابع اعلام شده که برای برگزاری دیدار ایران و یونان قرارداد محکمی میان طرفین در کار نبوده،بر این اساس قراردادهای مرتبط با برگزاری دیدار ایران و یونان برای تنویر افکار عمومی در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر می شود.

 

 

پاسخی بگذارید