تاریخ: ۱۸:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سال ۲۰۰۹ و در جریان ال کلاسیکو بین بارسا و رئال در نوکمپ، تنشی بین رونالدو و اینیستا درگرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در اولین ال کلاسیکویی که رونالدو در آن حضور داشت و رئال هم ۱-۰ به بارسلونا باخت، تنشی فیزیکی با اینیستا پیدا کرد. اینیستا یکی دو بار رونالدو را هل داد و در نهایت او را به سکوت دعوت کرد.

 

 

 

 

کاپیتان سابق بارسا که به تازگی راهی ویسل کوبه ژاپن شده، در مورد آن درگیری گفت:« ارتباطی با رونالدو ندارم و فقط وقتی مقابل هم بازی می کردیم، او را می دیدم. شماره تلفنش را هم ندارم.

دیارا روی من خطا کرده بود و روی زمین افتاده بودم که رونالدو از من خواست بلند شوم. ما در خانه بازی می کردیم و از رفتار او عصبانی شدم. او نباید در نوکمپ با من چنان رفتاری می کرد. تنش مختصری بین ما در گرفت و او به من گفت ساکت باش. در مقابل من هم به او گفتم که تو ساکت باش.»

 

 

 

 

اینیستا همچنین در مورد احتمال پیشنهدات رئال گفت:« در چند نوبت رئال برای جذب من تلاش کرد. هرگز مذاکراتی انجام نشد چون می‌خواستم در بارسلونا بمانم. درست است که همیشه رئال مادرید در مرکز توجه بود اما من در لاماسیا فوتبال را شروع کردم و می‌خواستم در بارسلونا به موفقیت برسم. سال‌های اولیه آسان نبود. با این حال همیشه ترجیح می دادم برای آبی‌ اناری‌ها بازی کنم حتی برای ۱۰ ‌دقیقه.»

پاسخی بگذارید