تاریخ: ۱۸:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

پارس جنوبی در حالی برای لیگ هجدهم آماده می شود که برخی از بازیکنان مهمش در آستانه جدایی قرار دارند.

تیم پارس جنوبی برای حضور پرقدرت در رقابت های فصل آینده لیگ برتر ابتدا باید در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته باشد. بهرام رضائیان مدیرعامل پارس جنوبی درباره شرایط اینروزها پارس جنوبی گفت:« درحال حاضر اکثر بازیکنانی که سال گذشته با ما بودند در لیست آقای تارتار حضور دارند، بازیکنانی مثل محمد طیبی، حسین پورامینی، ایمان سلیمی، میثم تیموری، مجتبی لطفی، احمد گوهری، محمد نوری و …. در لیست سرمربی ما هستند.»

او افزود:« بیشتر این بازیکنان دوست دارند که سال آینده هم با ما باشند.» او درباره شرایط مالی باشگاه برای تمدید قرارداد ها هم گفت:« همانطور که گفتم بازیکنان دوست دارند در پارس بمانند چرا که با این تیم رشد کردند و قطعا طبیعت فوتبال هم این است که بازیکنان قراردادشان رشد داشته باشد. ما با بازیکنانی که در لیست آقای تارتار هستند در حال مذاکره هستیم.»

مدیرعامل پارس درباره بازیکنانی که از تیم های دیگر پیشنهاد دارند هم گفت:« بله برخی بازیکنان از دیگر تیم ها پیشنهاد دارند. ابراهیم صالحی یکی از این بازیکنان است که از سپاهان پیشنهاد دارد. من با او صحبت کردم ، صالحی هم دوست دارد با ما بماند اما واقعیت این است که پیشنهاد سپاهان کمی وسوسه اش کرده است.»

او درباره آینده محسن فروزان در پارس گفت:« محسن فروزان برای ما زحمت زیادی کشید و در اکثر بازی ها حضور داشت اما ایشان هم قراردادش با ما به پایان رسیده و به طور قطع از پارس جنوبی جدا خواهد شد.»او اضافه کرد:« ما برای جانشینی فروزان چند گزینه را مدنظر داریم ضمن اینکه احمد گوهری نیز دروازه بان خوبی است که از او بیشتر استفاده خواهیم کرد.»

رضائیان همچنین در رابطه با امید سینک و علی دشتی دو بازیکنی که با پارس قرارداد دارند هم گفت:« این دو از بهترین بازیکنان ما در فصل قبل بودند و کیفیت بالایی دارند و حتما پیشنهاد های زیادی هم به آن ها می شود اما تا امروز هیچ پیشمهاد کتبی به باشگاه پارس جنوبی در این رابطه داده نشده است. »

او افزود:« هر دو بازیکن در لیست آقای تارتار هستند و ما نیز خواهان حفظ آن ها هستیم اما آقای دشتی اصرار دارد و می گوید برای پیشرفت فوتبالم باید از پارس جنوبی جدا شوم ولی همانطور که گفتم هیچ پیشنهاد رسمی به ما نرسیده است. متاسفانه باشگاه ها برای مذاکره با بازیکنان ابتدا با باشگاه صحبت نمی کنند و به سراغ خود بازیکن می روند.»

رضائیان همچنین درباره قرارداد آلویس نانگ و ماجرای شکایت او گفت:« نانگ با ما قرارداد داشت. ما باید تا نیم فصل ۵۰ درصد مبلغ قرارداد او را پرداخت می کردیم اما ایشان در زمان نقل و انتقالات بدون اطلاع ما با سایپا قرارداد بستند. ما شکایت کردیم اما از فدراسیون هیچ خبری نشد تا اینکه چند روز پیش نامه ای از فیفا آمد که ما را به پرداخت ۳۵۰ میلیون تومان محکوم می کرد. با این وجود ما برای مانده طلب نانگ با او توافق کردیم و قرار است به او پرداخت کنیم.»

او در ادامه نیز با اشاره به موضوعی که رسانه ها درباره قراردادهای یکساله بازیکنان پارس جنوبی می نویسند گفت:« قرارداد بستن با بازیکنان یک پروسه سخت و زمان بر است به خصوص که الان دیگر همه بازیکنان  و مدیربرنامه ها خواسته های آنچنانی دارند. در وهله اول بازیکنان خواهان قرارداد یکساله هستند، از طرف دیگر ما سابقه داشتیم که با بازیکنان قرارداد طولانی بستیم اما بعد از تغییر مربی ، سرمربی جدید هیچکدام از آن ها را نمی خواست.»

مدیرعامل پارس جنوبی گفت:«ما سال سختی داریم البته مذاکراتی برای جذب اسپانسر داشته ایم اما واقعیت این است که در فوتبال ایران درآمدزایی عملا غیر ممکن است و این باشگاه ها را بشدت اذیت می کند. از طرفی توقع بازیکنان هر سال بالاتر می رود با این وجود می خواهیم تیم خوبی بسازیم وامیدواریم بازیکنان خودمان را نگه داریم.» او در ادامه درباره شرایط برخی بازیکنان مثل محمد نوری و میثم تیموری گفت:« با آقای نوری صحبت کردیم ایشان تمایل دارد بماند اما هنوز مذاکرات مالی انجام نشده است. میثم تیموری هم دوست داشت که بماند اما گویا در فضای مجازی گفته است که می خواهد به استقلال برود.»

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید