تاریخ: ۱۷:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کریستیانو رونالدو، اشرف حکیمی و ستاره های اسپانیایی رئال با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم ملی ایران می آیند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

آخرین بازی باشگاهی پیش از آغاز جام چهانی روسیه، با پیروزی رئال مادرید به پایان رسید تا آن هم برای سیزدهمین بار قهرمان اروپا شوند.

 

در تیم قهرمانِ رئال، بازیکنان بسیاری حضور دارند که در کمتر از سه هفته بعد، مقابل ملی پوشان ایرانی صف آرایی خواهند کرد.

 

از تیم مراکش، اشرف حکیمی در عضویت تیم رئال است. این مدافع کناری جوان احتمالا در جام جهانی هم بازی خواهد کرد و شب گذشته هم با پرچم کشورش در جشن قهرمانی حضور یافت.

 

 

سرخیو راموس، ایسکو، آسنسیو و… نیز بازیکنان اسپانیایی تیم ملی رئال هستند. آن ها سخت ترین حریف تیم ملی ایران به حساب می آیند و خط دفاع تیم ایران کار سختی مقابلشان خواهد داشت. البته عبور از سرخیو راموس بدون مصدومیت نیز این روزها کار هرکسی نیست! کاپیتان رئال، در بازی دیشب یکی از پرخبرترین بازیکنان حاضر در زمین بود و جنجال های متعددی آفرید.

 

 

در آخرین بازی، تیم ملی ایران به مصاف پرتغال خواهد رفت؛ تیمی که بهترین بازیکنش یعنی کریستیانو رونالدو دیشب برای پنجمین بار قهرمان اروپا شد! کریستیانو نیز در مراسم قهرمانی با پرچم کشورش حاضر شد اما نکته مهم در خصوص او، اعلام تلویحی پایان کارش در آخر مسابقه بود.

 

پاسخی بگذارید