تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی تیم ملی که تا قبل از سفر به ترکیه عصبانی به نظر می رسید به نظر می رسد حالا در ترکیه و دور از هیاهوهای همیشگی چهره ای شاداب و لبخندی بر لب دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

کارلوس کی روش مثل چهارسال قبل و در روزهای منتهی به جام جهانی بار دیگر از کوره در رفته و مصاحبه های تند و آتشینی هم داشت. او که بشدت عصبانی به نظر می رسید در آخرین مصاحبه اش اعلام کرد که بعد از جام جهانی از ایران خواهد رفت. درست مثل اتفاقی که قبل از جام جهانی برزیل افتاد اما کارلوس در تیم ملی ماند و توانست تیم ملی را برای دومین بار پیاپی به جام جهانی ببرد. او که هنوز محبوبیت بالایی در ایران دارد تیمش را به ترکیه برده تا قبل از حضور در روسیه و جام جهانی با انجام یک بازی تدارکاتی جدی مقابل تیم ملی ترکیه سطح آمادگی ملی پوشان را بالاتر ببرد.

 

با این وجود در تمرینات تیم ملی در کمپ بشیکتاش دیگر از آن چهره عصبانی و درهم و ریش های نتراشیده کی روش خبری نیست. او روز گذشته بازیکنان تیم ملی را  به یک برنامه تفریحی روی کشتی برد و امروز نیز با روحیه ای بالا و چهره ای بشاش تمرینات ملی پوشان را را زیر نظر گرفت. لبخندی که بر لب ناخدای تیم ملی ایران دیده می شود در روزهایی که نگرانی عجیبی درباره سرنوشت تیم ملی در جام جهانی در میان علاقمندان فوتبال به وجود آمده بسیار امیدوار کننده است. چهره مطمئن و با اعتماد فرمانده تیم ملی در کمپ بشیکتاش می تواند حاوی کلمات و تفاسیر زیادی باشد. تیم ملی در جام جهانی قبلی نیز با وجود آنکه کی روش بشدت از وضعیت آماده سازی و مشکلات ساختاری فوتبال ایران عصبانی بود نمایش خوبی داشت و هنوز هم می توان از بازی تیم ملی برابر آرژانتین نایب قهرمان همان جام لذت برد. حالا چهار سال از آن زمان می گذرد و هم کی روش و هم تیم ملی ایران پخته تر و با تجربه تر شده اند. چهره مصمم و با اعتماد به نفس کی روش در اردوی تیم ملی می تواند بهترین خبر و بهترین سوغاتی برای هواداران فوتبال ایران در این مقطع حساس باشد. همیشه لبخند بزن سرمربی!

پاسخی بگذارید