تاریخ: ۱۹:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

طبق اعلام سرپرست باشگاه پرسپولیس، سه بازیکن تاثیرگذار این تیم سرنوشت نامعلومی نامشخصی برای ادامه فعالیت در این تیم دارند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

عصر امروز، حمیدرضا گرشاسبی با حضور در جمع خبرنگاران در رابطه با مسائل مختلف باشگاه پرسپولیس به صحبت پرداخت و صحبت‌های مهمی را مطرح کرد.

او علاوه بر اعلام جدایی محسن مسلمان از پرسپولیس در رابطه با سرنوشت سه ستاره دیگر قرمزپوشان هم  شفاف سازی کرد.

وی در خصوص وضعیت کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده و وحید امیری گفت:  ۳، ۴ بازیکن تیم ما بعد از بازی با الجزیره اعلام کردند که ما بعد از اتمام مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه مراجعه می‌کنیم و تصمیم نهایی را اعلام خواهیم کرد. اما در حال حاضر برخی از این بازیکنان مسافرت هستند و صحبتی با ما انجام نداده‌اند. به همین دلیل هنوز وضعیت کاملا مشخصی برای این بازیکنان وجود ندارد.

در این میان نکته قابل ذکر این است که بعد از برد پرسپولیس برابر الجزیره، فرشاد احمدزاده با انتشار پستی در فضای مجازی از هواداران تیمش خداحافظی کرده بود و زمزمه‌هایی مبنی بر انتقالش به لیگ ستارگان قطر به گوش می‌رسید. از طرف دیگر هم شایعاتی مبنی برای قطع همکاری باشگاه پرسپولیس و کمال کامیابی‌نیا منتشر شده بود تا وضعیت این دو بازیکن در حالت پر ابهامی قرار داشته باشد.

اما وحید امیری تنها بازیکنی است که می‌توان در رابطه با ادامه فعالیت آن در پرسپولیس، مثبت‌تر فکر کرد. امیری تنها بازیکنی است که جز اولویت‌های برانکو قرار دارد و هم‌چنین پالس‌های مثبتی از سوی این بازیکن برای تمدید با باشگاه وجود دارد.

در نهایت باید دید این سه ستاره در لیگ هجدهم هم قهرمان ایران را همراهی می‌کنند یا فوتبال خود را در تیم‌های دیگری ادامه خواهند داد.

پاسخی بگذارید