تاریخ: ۱۹:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

گابریل ویکتوریا کمک داور پانامایی حاضر در جام جهانی، زندگی دوگانه ای را سپری می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در جام جهانی ۲۰۱۸ شاهد حضور تیم داورانی از پاناما با داستانی شگفت انگیز خواهیم بود.  پیتی به عنوان داور وسط و گابریل ویکتوریا به عنوان کمک داور از پاناما در مسابقات جام جهانی حضور دارند ولی داستان وقتی جالب توجه می شود که بدانیم گابریل برای ۲۵ سال به عنوان رفتگر در پاناما فعالیت داشته است و همچنان نیز به شغل خود ادامه می دهد.

در پاناما مانند بسیاری از کشورها دستمزد داوران به ازای هر بازی پرداخت می شود و گابریل در این مورد می گوید که درآمد از داوری آنقدر ناچیز است که نمی توان با آن زندگی راحتی داشت.

اما گابریل برای اینکه از علاقه خود به فوتبال جانماند، پس از تمام ساعت کاری خود، آموزش در زمینه داوری فوتبال را آغاز می کند.

البته این اولین حضور او در رقابت های مهم نیست و پیش تر این داور پانامایی در رقابت های زیر ۲۰ سال قهرمانی جهان، رقابت های زیر ۱۷ سال قهرمانی جهان و همینطور رقابت های آمریکای جنوبی طی سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ شرکت کرده است.

انتخاب گابریل برای جام جهانی برای او پیامدها بسیار خوبی در پی داشته ولی او برای حضور در روسیه از محل کار خود مرخصی ۳۰ روز گرفته و به یکی از دوستان و همکاران خود از همین حالا قول داده که پیراهن اولین قضاوت خود را به او هدیه بدهد.

 

 

 

پاسخی بگذارید