تاریخ: ۱۹:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ا اعلام مدیرعامل پرسپولیس مسلمان در لیست برانکو حضور ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد که نام محسن مسلمان در لیست برانکو برای فصل آینده حضور ندارد و باشگاه قرارداد او را تمدید نخواهد کرد. به این ترتیب جدایی مسلمان از جمع قرمزها قطعی است و بازیکن شماره ۷۷ پرسپولیس دیگر در این تیم حضور نخواهد داشت.

عدم علاقه برانکو و نبودن نام این بازیکن در فهرست قرمزپوشان دلیل اصلی جدایی این بازیکن از جمع قرمزپوشان است تا یکی از بازیکنان محبوب قرمزها، در پایان فصل از این تیم جدا شود.

به این ترتیب محسن مسلمان به پایان کار خود در پرسپولیس رسید و احتمالا طی روزهای آینده باید شاهد معرفی تیم جدید این بازیکن برای فصل آینده باشیم. مسلمان در ابتدای لیگ پانزدهم به پرسپولیس پیوست و رفته رفته خود را به ترکیب قرمزها تحمیل کرد و توانست یکی از بازیکنان کلیدی این تیم باشد. مسلمان در فصل جاری شروع فوق العاده ای داشت و توانست با وجود نیمکت نشینی در هفته های پایانی، عنوان بهترین پاسور لیگ را تصاحب کند.

این عملکرد فوق العاده اما باعث نشد تا برانکو این بازیکن را حفظ کند و مسلمان در ماه های پایانی تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین در این تیم شد؛ تصمیمی که البته با واکنش های زیادی همراه بود و در چند مرحله باعث شد تا برانکو با هواداران و برخی پیشکسوتان دچار اصطکاک شود.

پاسخی بگذارید