تاریخ: ۱۸:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم ملی تونس دوشنبه شب در یک بازی تدارکاتی به مصاف پرتغال می رود.

نبیل معلول، سرمربی تونس درباره این بازی گفت: با یک تیم بزرگ اروپایی روبه‌رو می‌شویم که در آخرین دوره جام ملتها به مقام قهرمانی رسیده است و همچنین از بازیکنان ویژه‌ای بهره می برد که در لیگ های معتبر از جمله پرتغال، انگلیس، فرانسه و ایتالیا توپ می‌زنند.

او در خصوص آمادگی تیمش خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه برخی بازیکنان به تازگی از مصدومیت برگشته اند، هنوز آمادگی ۱۰۰ درصدی نداریم. ما همچنین یوسف مساکنی و طاها یاسین الخنسی را برای جام جهانی در اختیار نداریم. امیدوارم دیگر کسی را به این دلیل از دست ندهیم و به طور جدی از این موضوع می‌ترسم.

به گفته سرمربی تیم تونس، محمد امین بن عمر و علی معلول پس از اتمام دوره آسیب‌دیدگی‌شان به بازی مقابل پرتغال می‌رسند اما وهبی خزری که اخیرا از مصدومیت برگشته، در این بازی غایب خواهد بود.

اشتباهات عجیب سایت پرتغالی در انتخاب ترکیب احتمالی تیم ملی ایران، بسیار عجیب به نظر می‌رسد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سایت PortuGOAL که یکی از سایت های پرطرفدار فوتبال در کشور پرتغال به حساب می آید، در فاصله کمتر از سه هفته تا شروع جام جهانی ۲۰۱۸ اقدام به بررسی سه دیدار مرحله گروهی تیم ملی پرتغال کرده است.

 

پرتغالی ها در سومین بازی به مصاف ایران خواهند رفت و در این سایت، ترکیبی عجیب برای تیم ملی ایران حدس زده شده است.

 

علیرضا بیرانوند، مرتضی پور علی گنجی، محمد انصاری، رامین رضاییان و میلاد محمدی عناصر دفاعی هستند. این در حالی است که محمد انصاری اساسا در لیست تیم ملی حضور ندارد.

 

 

هافبک دفاعی تیم ملی ایران بازیکنی به نام آفاق است که کسی او را نمی شناسد. در میانه میدان اشکان دژاگه قرار داده شده و مقابل او احسان حاج صفی؛ اگر قرار باشد کی روش این دو بازیکن را همزمان استفاده کند، بعید است حاج صفی را جلوتر از دژاگه بگذارد.

 

اشتباه دیگر انتخاب پست برعکس برای وینگرهای تیم ملی است. علیرضا جهانبخش در سمت چپ حضور دارد و وحید امیری در راست. مهاجم تیم ملی هم قوچان نژاد عنوان شده اما باتوجه به آمادگی انصاری فرد، آزمون و… شاید قوچان نژاد اولویت اول نباشد.

پاسخی بگذارید