تاریخ: ۱۷:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهاجم ایرانی تیم شارلروای بلژیک به احتمال فراوان این تیم را ترک خواهد کرد تا فوتبالش را در تیم دیگری ادامه دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

کاوه رضایی در فصل گذشته لیگ بلژیک عملکرد خیلی خوبی داشت و توانست روزهای خوبی را در شارلروا سپری کند. او با گل های حساسی که برای شارلروا به ثمر رساند نظر کارلوس کی روش را هم جلب کرد و به اردوهای تیم ملی دعوت شد. رضایی همچنین دومین آقای گل لیگ بلژیک هم لقب گرفت و امید بسیاری داشت تا همراه با سایر ملی پوشان راهی جام جهانی شود اما در آخرین لحظات کی روش او را خط زد تا فرصت حضور در جام جهانی را از دست بدهد.

با این حال رضایی به واسطه عملکرد خوبش در ژوپیترلیگ پیشنهاد هایی برای ترک شارلروا دارد. مهم ترین پیشنهاد رسمی به کاوه از آن باشگاه آندرلخت بلژیک است. آندرلخت با پیشنهاد ۳ میلیون یورویی خواهان جذب کاوه رضایی از شارلروا شده که هیچ بعید نیست این پیشنهاد وسوسه کننده باعث حضور کاوه در یکی از معروف ترین تیم های بلژیک شود.

این در حالی است که با توجه به موفقیت های اخیر رضایی در سال گذشته احتمالا پیشنهادهایی از سایر لیگ های اروپایی نیز برای این مهاجم ایرانی می رسد؛ حتی شنیده می شود از بوندسلیگا نیز یک تیم آلمانی خواهان جذب او شده، با این حال هیچ پیشنهاد رسمی دیگری هنوز به باشگاه شارلروا برای جذب کاوه نرسیده اما چیزی که مشخص است این بازیکن به احتمال فراوان و بالای ۹۰ درصد شارلروا را ترک خواهد کرد.

رضایی حالا در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار گرفته و هرگز دوست ندارد این روند برایش متوقف شود. بر این اساس احتمالا در فصل آینده باید او را در تیم بزرگتری نسبت به شارلروای بلژیک ببینیم.

پاسخی بگذارید