تاریخ: ۱۸:۵۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

وکیل باشگاه خونه به خونه بابل اعلام کرد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هیچ نامه‌ای به آنها مبنی بر برگزاری جلسه رسیدگی به شکایت‌شان نداشته‌اند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ساعاتی قبل کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد قرار بود ساعت ۱۴ امروز جلسه رسیدگی به شکایت باشگاه خونه به خونه بابل پیرامون رخ دادن تبانی در لیگ یک، با حضور مسؤولان یا نمایندگان این باشگاه برگزار شود که آنها در این نشست حضور پیدا نکردند و به همین دلیل به زودی تصمیم نهایی را راجع به این پرونده خواهند گرفت.

 

غلامرضا رفیعی، وکیل باشگاه خونه به خونه مازندران به بیانیه کمیته اخلاق فدراسیون واکنش نشان داده و در پیامی عنوان کرده است:

 

«با توجه به اینکه از طریق سایت‌های خبری بیانیه‌ای به نقل از کمیته محترم اخلاق منتشر گردید مبنی براینکه  مسئولان باشگاه خونه به خونه و وکیل آن باشگاه در جلسه رسیدگی ساعت ۱۴ امروز کمیته محترم اخلاق حضور نیافتند؛ به اطلاع می رساند:

با توجه به درخواست‌های مکرر اینجانب طی دو هفته گذشته مبنی بر امکان ملاقات حضوری اینجانب با جناب آقای تورک جهت پیگیری پرونده و تسریع در رسیدگی دیوان محترم تحقیق، روز سه‌شنبه هفته جاری حسب تماس تلفنی با جناب آقای اثنی عشری (دبیر محترم کمیته اخلاق) به اینجانب برای ساعت ۱۴ امروز وقت ملاقات با ایشان را دادند.(هرگز صحبتی از اینکه جلسه رسیدگی کمیته اخلاق خواهد بود، نشد)

 

دیروز روز چهارشنبه طی تماسی که اینجانب با دبیرخانه کمیته اخلاق داشتم به اینجانب اعلام شد که حوالی ساعت ۱۴:۳۰ برای ملاقات با آقای تورک در محل کمیته اخلاق حضور یابم. معهذا اینجانب امروز به قصد ملاقات با جناب آقای تورک عازم محل استقرار کمیته اخلاق شدم. در بین راه با مسؤول دفتر جناب آقای تورک تماس گرفتم و اعلام نمودم به دلیل ترافیک شدید بزرگراه همت حدود ساعت ۱۴:۳۰ خدمت ایشان خواهم رسید. از این رو حدود ساعت ۱۴:۳۰ خدمت ایشان رسیدم که آقای اثنی عشری نیز حضور داشته‌اند. آقای تورک فرمودند شما دیر حضور یافته‌اید و جلسه رسیدگی!!! به پایان رسید! سپس با اعتراض شدید به مصاحبه دیروز اینجانب، گفتند چرا اینقدر مصاحبه می‌کنید؟ …. و چند جمله دیگر که شایسته ذکر در این مجال نمی‌باشد و با عصبانیت فرمودند دیگر مصاحبه نکنید آقا! سپس خواهان ترک فوری ساختمان کمیته اخلاق توسط اینجانب گردیدند و به مسؤول دفترشان فرمودند اینجانب باید ساختمان کمیته اخلاق را فورا ترک نمایم.

 

اینجانب نیز که متحیر و متعجب از این واقعه و رفتار شده بودم، با احترام از ساختمان کمیته اخلاق خارج شدم. برخلاف اطلاعیه کمیته محترم اخلاق، موکدا اعلام می‌دارد به اینجانب که تنها یکی از  وکلای رسمی باشگاه خونه به خونه می‌باشم، یا برای مدیران و مسؤولان باشگاه خونه به خونه هیچ دعوتنامه یا ابلاغیه‌ای مبنی بر حضور در جلسه رسیدگی ارسال نگردیده است. لذا ضمن تاکید بر مستندات و مدارک تقدیمی و درخواست تسریع در استماع شهادت شهود و مواجه آنان با متهمان تبانی استدعا دارم کمیته محترم اخلاق با رعایت اخلاق، عدالت و انصاف نسبت به صدور حکم شایسته قانونی اقدام نمایند.»

پاسخی بگذارید