رفیعی:امیدوارم کمیته اخلاق بدون هیچ ابایی رای قاطع و درست را اعلام کند
تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
نام نویسنده: علی گرجی پور
برخورد عجیب کمیته اخلاق با وکیل باشگاه خونه به خونه مازندران

استدعا دارم که کمیته محترم اخلاق با رعایت اخلاق، عدالت و انصاف نسبت به صدور حکم شایسته قانونی در رابطه با این پرونده اقدام نمایند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،غلامرضا رفیعی مسئول حقوقی باشگاه خونه به خونه اظهار داشت: با توجه به اینکه از طریق سایت‌های خبری بیانیه‌ای به نقل از کمیته محترم اخلاق منتشر گردید مبنی براینکه که مسئولان باشگاه خونه‌به‌خونه و وکیل آن باشگاه در جلسه رسیدگی ساعت ۱۴ امروز کمیته محترم اخلاق حضور نیافتند؛ به اطلاع می‌رساند: با توجه به درخواست‌های مکرر اینجانب طی دو هفته گذشته مبنی بر امکان ملاقات حضوری اینجانب با جناب آقای تورک جهت پیگیری پرونده و تسریع در رسیدگی دیوان محترم تحقیق، روز سه‌شنبه هفته جاری حسب تماس تلفنی با جناب آقای اثنی‌عشری (دبیر محترم کمیته اخلاق) به اینجانب برای ساعت ۱۴ امروز وقت ملاقات با ایشان را دادند. (هرگز صحبتی از اینکه جلسه رسیدگی کمیته اخلاق خواهد بود، نشد)

دیروز روز چهارشنبه طی تماسی که اینجانب با دبیرخانه کمیته اخلاق داشتم به اینجانب اعلام شد که حوالی ساعت ۲/۳۰ برای ملاقات با آقای تورک در محل کمیته اخلاق حضور یابم. معهذا اینجانب امروز به قصد ملاقات با جناب آقای تورک عازم محل استقرار کمیته اخلاق شدم. در بین راه با مسئول دفتر جناب آقای تورک تماس گرفتم و اعلام نمودم بدلیل ترافیک شدید بزرگراه همت حدود ساعت چهارده و سی دقیقه خدمت ایشان خواهم رسید. از این رو حدود ساعت ۱۴/۳۰ خدمت ایشان رسیدم که آقای اثنی عشری نیز حضور داشته‌اند. آقای تورک فرمودند شما دیر حضور یافته‌اید و جلسه رسیدگی!!! به پایان رسید! سپس با اعتراض شدید به مصاحبه دیروز اینجانب، گفتند چرا اینقدر مصاحبه می‌کنید؟… و چند جمله دیگر که شایسته ذکر در این مجال نمی‌باشد و با عصبانیت فرمودند دیگر مصاحبه نکنید آقا! سپس خواهان ترک فوری ساختمان کمیته اخلاق توسط اینجانب گردیدند و به مسئول دفترشان فرمودند اینجانب باید ساختمان کمیته اخلاق را فورا ترک نمایم.

اینجانب نیز که متحیر و متعجب از این واقعه و رفتار شده بودم با احترام از ساختمان کمیته اخلاق خارج شدم. برخلاف اطلاعیه کمیته محترم اخلاق، موکدا اعلام می‌دارد به اینجانب که تنها یکی از وکلای رسمی باشگاه خونه به خونه می‌باشم، یا برای مدیران و مسئولان باشگاه خونه به خونه هیچ دعوتنامه یا ابلاغیه‌ای مبنی بر حضور در جلسه رسیدگی ارسال نگردیده است. لذا ضمن تاکید بر مستندات و مدارک تقدیمی و درخواست تسریع در استماع شهادت شهود و مواجه آنان با متهمان تبانی استدعا دارم کمیته محترم اخلاق با رعایت اخلاق، عدالت و انصاف نسبت به صدور حکم شایسته قانونی اقدام نمایند.

پاسخی بگذارید