تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

در شرایطی که اظهارات مهدی تاج در خصوص تغییر میزبانی پرسپولیس با واکنش مواجه شده بود، رییس فدراسیون مواضع خود را تغییر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

مهدی تاج صبح امروز و در حاشیه مراسم سالگرد مرحوم ناصر حجازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد که با توجه به همزمانی دیدار دو تیم پرسپولیس و الدحیل در مرحله برگشت یک چهارم لیگ قهرمانان با تاسوعای حسینی به دنبال ارسال نامه‌ای برای تغییر میزبانی هستند. در این صورت پرسپولیس در اتفاقی عجیب باید بازی برگشت خود را با الدحیل در قطر برگزار می‌کرد که این مساله کار صعود آنها را با دشواری مواجه می‌کرد.

مهدی تاج دقایقی بعد از واکنش‌های منفی شکل گرفته در این خصوص گفت: به طور حتم بحث میزبانی از اهمیت ویژه ای برای تیم های کشورمان برخوردار است. دلیل این موضوع هم در بحث همراهی هواداران است که با حضورشان کار را بر هر حریفی سخت و دشوار می کنند. باشگاه پرسپولیس هم در سال های اخیر در مسابقات آسیایی همواره از حمایت وسیع طرفدارانش در ورزشگاه آزادی برخوردار بوده و بی شک در مسابقه آتی لیگ قهرمانان آسیا هواداران برگ برنده پرسپولیس و استقلال دو نماینده کشورمان خواهند بود.

 

وی افزود: آنچه در نظر فدراسیون فوتبال با توجه به همزمانی دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل با شب تاسوعای حسینی وجود دارد انجام بازی برگشت در تاریخی دیگر اما به میزبانی پرسپولیس در مسابقه برگشت است. بر این اساس، رایزنی های فدراسیون فوتبال با کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه خواهد داشت. تاج تصریح کرد: بی شک هواداران فهیم فوتبال کشورمان به خوبی امتحان خود را در روزهای حساس پس داده اند. لذا در صورتیکه در نهایت تغییری هم در زمان برگزاری بازی برگشت پرسپولیس مقابل الدحیل به وجود نیاید، هواداران فوتبال یک شب پر شور و حال حسینی(ع)دیگر را با حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی خلق می کنند.

پاسخی بگذارید