تاریخ: ۱۳:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد برای تغییر زمان دیدار پرسپولیس و الدحیل در شب تاسوعا تلاش خواهد کرد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

مهدی تاج در حاشیه مراسم هفتمین سالگرد مرحوم ناصر حجازی عنوان کرد: من خوشحالم که وحدت خوبی میان همه فوتبالی ها وجود دارد. الان می بینید که همه در مراسم سالگرد آقای حجازی حضور دارند واین اتفاق میمون و مبارکی است.

وی ادامه داد: آقای حجازی کار سرمربیگری خود در داخل کشور را با من شروع کرد. اولین دوره مربیگری او در ذوب آهن بود که من ایشان را به این تیم بردم. از این گذشته همواره مراودات خوبی با هم داشتیم و تکلیف خود می دانستم به مراسم امروز بیایم. حجازی آدمی خوب، بزرگ و توانمند بود و روحش شاد باشد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره شرایط تیم ملی بیان کرد: اوضاع تیم ملی در ترکیه خوب است. دوشنبه بازی تدارکاتی با ترکیه خواهد داشت که فضای خوبی ایجاد شده و با آماده سازی مطلوب به جام جهانی می رود.

تاج درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی خاطرنشان کرد: علاوه بر ترکیه، دیدار با یونان و لیتوانی هم کمک می کند تا تیم ملی ۳ بازی پرفشار انجام دهد و این به سود تیم است.

وی درباره درخواست برای تغییر زمان دیدار پرسپولیس و الدحیل اظهار کرد: ما درخواست کردیم که زمان بازی پرسپولیس و استقلال تغییر کند. به این دلیل که بازی پرسپولیس و الدحیل در شب تاسوعا انجام می شود. قرار است با افتخاری و گرشاسبی جلسه بگذاریم و این درخواست را پیگیر شویم. اگر موافقت کنند که خوب است وگرنه مجبوریم بازی را برگزار کنیم.

پاسخی بگذارید