تاریخ: ۱۸:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

شاگردان کارلوس کی‌روش از روز دوشنبه در ترکیه تمرینات آماده‌سازی خود را با لیست نهایی جام جهانی استارت زدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم ملی ایران با کارلوس کی‌روش دومین جام جهانی خود را در پیش دارد و اینبار مرد پرتغالی اردوی تدارکاتی و آماده‌سازی خود را در ترکیه استارت زده است. کمپی زیبا با امکاناتی جالب توجه.
مشرف بر اتوبان سیل- عمرانیه و در یک کیلومتری عمرانیه، کمپ تمرینی باشگاه بشیکتاش ترکیه قرار دارد. کمپی که در سال ۲۰۰۲ توسط یک سرمایه‌گذار به نام “نِوزَت دِمیر” ساخته شد و به همین دلیل نام این کمپ از روی نام این شخص گرفته شد.

کمپ مذکور در سال ۲۰۰۹ بازسازی شد و حالا یکی از مجهزترین کمپ‌های تمرینی حال حاضر ترکیه است. کمپی که مجهز به ۴ زمین تمرینی با چمن طبیعی است و از امکانات زیادی برای اردوهای تیم‌های فوتبالی برخوردار است. این کمپ دارای رستوران مجهز و اتاق‌های استراحت شیک و بازسازی شده‌ای است. سالن استخر و بدنسازی و سالن کنفرانس مطبوعاتی هم از دیگر تجهیزات این کمپ است.

به جز بشیکتاش، تیم‌های دیگر فوتبال ترکیه هم از این کمپ استفاده کرده‌اند. در سال ۲۰۱۳ تیم زیر ۲۰ ساله‌های ترکیه یک مرحله از اردوهای خود را پیش از جام جهانی در این کمپ برگزار کرد. در تابستان فصل ۲۰۱۱-۱۲ نیز این کمپ بار دیگر به تیم ملی ایران اجاره داده شده بود.

حالا فدراسیون فوتبال ایران این کمپ را در ازای ۲۵۰ هزار لیر ترکیه برای ۱۵ روز اجاره کرده است. مبلغی در حدود ۳۵۰ میلیون تومان که با توجه به امکانات آن و همچنین وضعیت خطیر تیم ملی پیش از جام جهانی مناسب به نظر می‌رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید