تاریخ: ۱۸:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد این تیم موفق به عبور از سد الدحیل قطر شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس امکان تغییر در زمان برگزاری دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و الدحیل با توجه به همزمانی با تاسوعای حسینی را دشوار دانست اما از تلاش این باشگاه برای این موضوع خبر داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص قرعه جدال این تیم با الدحیل امارات گفت: الدحیل یکی از قدرت‌های آسیاست و این را در بازی‌های گذشته خود نشان داد. ما در این مرحله برای نمایش دستیابی به رویایی که داشتیم باید توان مقابله با هر حریفی را نشان می‌دادیم و هیچ تفاوتی نداشت که با کدام تیم دیدار کنیم.

وی ادامه داد: برانکو و بازیکنان نشان دادند که خواهان اوج گیری در آسیا هستند و رویای بزرگی را در سر دارند. ما نیز به عنوان بخشی از باشگاه تمام توان خود را برای موفقیت تیم به کار خواهیم گرفت.

 

امیدواریم پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود تا با تیم قدرتمندی به مصاف الدحیل برویم. برانکو و باشگاه البته به تمامی بازیکنان خود ایمان دارد و مطمئن هستیم می‌توانیم به اهداف بزرگ برسیم.

گرشاسبی با اشاره به برگزاری بازی برگشت دو تیم در استادیوم آزادی گفت: ما در حرف که نه همیشه با صداقت درباره هواداران خود گفته‌ایم که آنها بزرگترین سرمایه ما هستند. آنها مسلما نقش اول بازی برگشت خواهند بود و نیازی به درخواست ما برای حمایت از تیم ندارند و به عنوان صاحبان اصلی تیم از پتانسیل خود برای کمک به تیم استفاده خواهند کرد. اینکه در بازی برگشت میزبان هستیم کمک خواهد کرد تا شانس صعود را افزایش دهیم.

وی در خصوص اینکه آیا امکان دارد با توجه به تقارن زمانی این بازی با تاسوعای حسینی زمان بازی تغییر یابد گفت: با توجه به اینکه پیش از این نیز تجربه نشان داده که کنفدراسیون آسیا ترتیب اثری به این موضوع نخواهد داد بعید است که زمان بازی برگشت تغییر یابد اما باشگاه تلاش خود را در این زمینه خواهد کرد.

پاسخی بگذارید