تاریخ: ۱۸:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم فوتبال الدحیل در ۲۱ رقابت خود پیش از مشخص شدن قرعه اش مقابل پرسپولیس با پیروزی از زمین مسابقه خارج شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)

تیم فوتبال الدحیل فصل گذشته و به دلیل مشکلات مالی دو تیم لخویا و الجیش از دل این دو تیم بیرون آمد تا با شرایط مالی بهتری مسابقات فصل که پشت سر گذاشتیم را آغاز کند.

این تغییر البته بسیار هم برای این تیم کارآمد شد و آنها موفق شدند با ۶۰ امتیاز و با عنوان قهرمانی لیگ قطر را خاتمه دهند. شاگردان جمال بلماضی برای کسب این عنوان ۱۹ پیروزی و ۳ تساوی کسب کردند و با اختلاف فاحشی نسبت به تیم السد که ۴۹ امتیاز کسب کرد، مقام اول را از آن خود کردند.

البته این تنها آمار خوب الدحیل نیست و آنها در لیگ قهرمانان آسیا نیز هر ۶ دیدار خود را در مرحله گروهی با پیروزی پشت سر گذاشتند تا نسبت به بقیه تیم ها متفاوت باشند و در مرحله یک هشتم نیز در مجموع با نتیجه عجیب ۸ بر ۳ حریف قدرتمند خود العین را از پیش رو برداشتند تا برای هر حریفی خطرناک و ترسناک باشند.

در واقع تیم الدحیل که در رقابت های مختلفی درگیر بوده، ۲۱ دیدار گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و آخرین شکست آنها به ۳۶ دیدار قبل باز می گردد که پیش از شروع لیگ ستارگان قطر با نتیجه یک بر صفر مغلوب الغرافه شده بودند و طی این مدت آنها ۳۱ پیروزی و ۴ تساوی کسب کرده اند.

پرسپولیس روز ششم شهریور در قطر دیدار رفت را برابر الدحیل انجام می دهد و روز ۲۷ اردیبهشت هم در خانه میزبان شاگردان بلماضی خواهد بود؛ دو دیداری که با یک روز اختلاف نسبت به دیدار دو تیم استقلال و السد، هیجان را در میان هواداران این دو تیم به بالاترین حد ممکن خواهد رساند.

پاسخی بگذارید