تاریخ: ۱۶:۴۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
نام نویسنده: علی احمدی
رکورد بی نظیر ورزش مازندران با کسب بیش از ۴۰۰ مدال در سال

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ورزش مازندران در سال ۹۵ بهترین رکورد و عملکرد در کسب مدال و موفقیت ورزشی طی سالهای گذشته داشته است. در سال ۹۵ ورزشکاران مازندرانی موفق به کسب بیش از ۴۰۰ مدال المپیک، پارالمپیک، جهانی، آسیایی و بین المللی شدند که این موفقیت و افتخارآفرینی توسط قهرمانان ورزش مازندران طی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ورزش مازندران در سال ۹۵ بهترین رکورد و عملکرد در کسب مدال و موفقیت ورزشی طی سالهای گذشته داشته است.

در سال ۹۵ ورزشکاران مازندرانی موفق به کسب بیش از ۴۰۰ مدال المپیک، پارالمپیک، جهانی، آسیایی و بین المللی شدند که این موفقیت و افتخارآفرینی توسط قهرمانان ورزش مازندران طی سالهای گذشته بی نظیر و خیره کننده بوده است.
از این تعداد مدال های کسب شده ۳ مدال المپیک، ۵ مدال پارالمپیک و مابقی مدال های جهانی، آسیایی، بین المللی و بین قاره ای در سال ۹۵ توسط ورزشکاران مازندرانی به دست آمد.
امید است، ورزش و جوانان مازندران در سال ۹۶ همچون سال ۹۵ در کسب مدال و افتخارآفرینی موفق باشد تا ورزشکاران این خطه با اهتزاز در آوردن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان در میادین مختلف بین المللی موجب شادی و غرور ملت شریف ایران بویژه خطه مازندران پهلوان پرور شوند.

پاسخی بگذارید