تاریخ: ۱۹:۴۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
نام نویسنده: روح الله سلطانی
انتقاد تند ستاره جوان  مازنی استقلال علیه مدیران باشگاه!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن کریمی در این باره به خبرنگاران  گفت: متاسفانه اعلام کرده اند که بازیکنان استقلال پول دریافت کرده اند در حالی که اصلا چنین چیزی درست نیست. ما تنها ۷ یا ۸ درصد از قراردادهایمان را دریافت کرده ایم در حالی که به ما گفته بودند ۱۰ درصد پول نقد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن کریمی در این باره به خبرنگاران  گفت: متاسفانه اعلام کرده اند که بازیکنان استقلال پول دریافت کرده اند در حالی که اصلا چنین چیزی درست نیست. ما تنها ۷ یا ۸ درصد از قراردادهایمان را دریافت کرده ایم در حالی که به ما گفته بودند ۱۰ درصد پول نقد پرداخت می کنند و ۲۰ درصد هم به صورت حواله ای به ما پول می دهند.

او ادامه داد: سوال من این است که اگر  بقیه باشگاه ها بدهکاری ندارند؟ مگر آنها پول بازیکن سال های گذشته را نمی دهند؟ چرا باشگاه هرپولی در می آورد را باید خرج بازیکنان خارجی کند؟ مگر ما در این باشگاه زحمت نمی کشیم؟

هافبک جوان استقلال در مورد شرایط هیئت مدیره باشگاه هم گفت: متاسفانه در استقلال مدیرانی حضور دارند که بود و نبودشان فرقی نمی کند. چند وقت پیش مادر من مریض بود و من نیاز به پول داشتم و زمانی که نزد آنها رفتم تا پول بگیرم مثل کارگرشان با من برخورد می کردند. تا حالا هم اگر حرفی نزده ام برای این بود که مهدی رحمتی جلویم را گرفت و گرنه من پای مادرم وسط باشد با هیچ کس شوخی ندارم و همه این را خوب می دانند.

محسن کریمی در پایان گفت: با من طوری رفتار می کردند که انگار پول زور می خواستم ولی من تنها گفتم حق  و حقوقم را بدهید. بعد هم می گفتند که پولی نداریم به تو بدهیم. فکر نمی کنم ما بازیکنان چیز زیادی از باشگاه بخواهیم و تنها می خواهیم حق و حقوق خود را دریافت کنیم

 

 

پاسخی بگذارید