تاریخ: ۱۵:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
نام نویسنده: علی احمدی
کتکاری مایلی‌کهن با مدیر عامل نساجی /سرمربی ملوان غش کرد!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از شکست ۲ بر یک ملوان مقابل نساجی در قائمشهر محمد مایلی‌کهن سرمربی ملوان با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی که مشغول صحبت با داور بود دست به یقه شد. کتکاری سرمربی ملوان با مدیرعامل باشگاه نساجی باعث شد که مایلی‌کهن غش کند و او را به اورژانس بردند. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از شکست ۲ بر یک ملوان مقابل نساجی در قائمشهر محمد مایلی‌کهن سرمربی ملوان با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی که مشغول صحبت با داور بود دست به یقه شد.

کتکاری سرمربی ملوان با مدیرعامل باشگاه نساجی باعث شد که مایلی‌کهن غش کند و او را به اورژانس بردند.

رمضانی: مایلی‌کهن جنبه باخت ندارد/او پس کله من را گرفت!

عبدالحمید رمضانی در گفت‌وگو با فارس، در مورد اتفاقات آخر بازی نساجی با ملوان گفت: بعد از مسابقه من به سمت داور رفتم تا به او خسته‌نباشید بگویم البته یک جمله هم به داور گفتم اینکه فیلم بازی را یک بار دیگر ببیند تا در آینده اشتباهات بازی امروز را تکرار نکند.

وی افزود: در این لحظه ناگهان محمد مایلی‌کهن پس کله من را گرفت و با من درگیر شد که من از او رد شدم و به رختکن رفتم. نمی‌دانم حرف زدن من با داور چه ارتباطی با محمد مایلی‌کهن دارد؟!

رمضانی در مورد اینکه آیا او هم دست روی مایلی‌کهن بلند کرده یا نه گفت: من هرگز چنین کاری نکردم و از او رد شدم و به رختکن رفتم البته مایلی‌کهن غش کرد و شنیدم که کارش به اورژانس کشید، البته من همواره حرمت بزرگتر و پیشکسوت خودم را دارم اما او به من حمله‌ور شد.

مدیرعامل نساجی مازندران در مورد اینکه چرا بعد از برد ۲ بر یک به داور اعتراض کرده گفت: داور در این بازی اشتباهات زیادی داشت. شاید می‌توانست یکی، دو پنالتی به سود ما بگیرد. من فقط به او توصیه کردم فیلم این بازی را ببیند چون در آینده داوری‌اش برای او سودمند خواهد بود.

سرمربی نساجی: مایلی‌کهن به دلیل فشار عصبی از هوش رفت/وضعیت جسمانی او رو به بهبود است

سرمربی تیم نساجی مازندران حسین مسگرساروی در مورد بازی و اتفاقات دیدار با ملوان انزلی گفت: همان طور که می‌دانید تیم ملوان انزلی یکی از تیم‌های بسیار خوب ایران و لیگ یک است و با نتایجی که در هفته‌های اخیر کسب کرده توانسته در بالای جدول قرار بگیرد.

ساروی همچنین در مورد بازی تیم خود گفت: ما امروز یک بازی سخت و حساس داشتیم. در اوایل نیمه دوم با یک گل به خودی شیرازه تیم ما از هم پاشیده شد که ما توانستیم با تعویض‌های روبه جلویی که انجام دادیم تیم را از شرایط روحی خوبی برخوردار کنیم.

وی در مورد اتفاقات بعد از بازی گفت: من متوجه شدم که رمضانی سرپرست تیم به سمت داور رفت تا به او خسته‌ نباشید بگوید که همزمان محمد مایلی‌کهن به سمت داور رفته و او را مورد هجمه و اتهامات خود قرار داد. با توجه به این اتفاقات، مایلی‌کهن دچار فشار عصبی شده برروی زمین افتاد که توسط اورژانس به بیرون منتقل شده و اکنون وضعیت جسمی او رو به بهبود می‌باشد.

سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: مایلی‌کهن یکی از بزرگان فوتبال ایران بوده و برای ما دارای احترام خاصی می‌باشد. او باید مراقب سلامتی خود باشد.

 

پاسخی بگذارید