تاریخ: ۱۵:۰۸ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
نام نویسنده: علی احمدی
پیروزی های شیرین نساجی و خونه به خونه/این مازنی های امیدوار !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال خونه به خونه پس از دو پیروزی متوالی مقابل فولاد یزد و راه آهن هفته گذشته در ورزشگاه هفت تیر مغلوب تیم ایران جوان بوشهر شد تا امیدهای این تیم برای صعود به لیگ برتر کم شود، اما امروز آنها در مسجد سلیمان به مصاف تیم این شهر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال خونه به خونه پس از دو پیروزی متوالی مقابل فولاد یزد و راه آهن هفته گذشته در ورزشگاه هفت تیر مغلوب تیم ایران جوان بوشهر شد تا امیدهای این تیم برای صعود به لیگ برتر کم شود، اما امروز آنها در مسجد سلیمان به مصاف تیم این شهر رفتند و در پایان موفق شدند با نتیجه ۲ بر ۱ برنده دیدار شوند.

در این دیدار ابتدا تیم خونه به خونه توسط حمید کاظمی در دقیقه ۲۳ از میزبان خود پیش افتاد ولی تنها سه دقیقه بعد میلاد شیخ سلیمانی موفق شد از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر برساند، اما این پایان کار در نیمه اول نبود و روح الله باقری موفق شد در دقیقه ۴۲ دوباره خونه به خونه را پیش بیندازد؛ گلی که آخرین گل مسابقه بود و تلاش دو تیم در نیمه دوم راه به جایی نبرد.

با این پیروزی تیم خونه به خونه مجددا امیدوار به صعود شد و حالا در فاصله ۷ هفته مانده تا پایان مسابقات آنها با ۴۱ امتیاز در ۷ امتیازی صدر جدول قرار گرفته اند و این شانس را دارند که با کسب نتایج مطلوب در دیدارهای پیش رو به لیگ برتر صعود کنند.

در سوی مقابل تیم نفت مسجد سلیمان با قبول این شکست ۲۴ امتیازی باقی ماند و به شدت جایگاهش از سوی تیم فجرسپاسی با ۲۱ امتیاز تهدید می شود. اتفاقی که در صورت وقوع منجر به سقوط مسجد سلیمانی ها خواهد شد.

همچنین، نساجی مازندران روی دو مهاجم سابق استقلال بردی شیرین را مقابل ملوان به دست آورد و با ۴۲ امتیاز خود را به شش امتیازی صدرجدول رساند.

در این بازی پرحاشیه و پرماجرا ابتدا ملوان با گل به خودی غلامعلی تبار از حریف پیش افتاد اما حسن نجفی(۷۲) و محمدمهدی نظری(۷۸) بازی را به سود نساجی تغییر دادند تا ملوان صدرجدول لیگ را از دست بدهد. این در حالی است که شاگردان محمد مایلی کهن در صورت پیروزی در بازی امروز با یک امتیاز اختلاف نسبت به سپیدرود صدرنشین می شدند.

نساج ها با پیروزی در بازی امروز نشان دادند که باید روی آنها حساب ویژه ای باز کرد. نکته اینجاست که باتوجه به فشردگی بازی ها و نزدیکی امتیازات در صدرجدول فعلا هر اتفاقی در لیگ دسته اول ممکن است./فرتاک

 

پاسخی بگذارید