اولین کلاس مربیگری در مازندران چه زمانی برگزار شد!؟ + عکس

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شاید برای خیلی از ورزشی ها جای سوال باشد که اولین بار چه تاریخی کلاس مربیگری فوتبال در استان مازندران برگزار شده است.برای یافتن این سوال، به دیدار موسپیدان مازنی رفتیم و به تصویری ارزشمند دست پیدا کردیم. اولین کلاس مربیگری در مازندران پر بود از شخصیت های مهم ورزشی،حضور […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شاید برای خیلی از ورزشی ها جای سوال باشد که اولین بار چه تاریخی کلاس مربیگری فوتبال در استان مازندران برگزار شده است.برای یافتن این سوال، به دیدار موسپیدان مازنی رفتیم و به تصویری ارزشمند دست پیدا کردیم.

اولین کلاس مربیگری در مازندران پر بود از شخصیت های مهم ورزشی،حضور چند مربی که در آینده به سمت مدیرکلی ورزش استان در آمدند و چندین مربی که افتخارات زیادی را برای استان بدست آوردند در این کلاس بیش از هر چیز دیگری به چشم می آید.

این کلاس سال ۱۳۵۲ زیر نظر ” اسکینر ” مدرسی که آن زمان مربی تیم ملی ایران بود برگزار شد .

از شخصیت های مهمی که در این تصویر مشاهده می کنید، اسامی آقایان : کیان فر (مدیرکل سابق تربیت بدنی استان)،مرحوم منوچهر افسح وکیلی(معاون اسبق مدیرکل تربیت بدنی)،هوشنگ رضایی ،مرحول بالوئی،حاج محمد شتابان (مدیرکل سابق تربیت بدنی مازندران)،حاج قاسم حسینیان(رئیس سابق هیات فوتبال استان مازندران)،منوچهر نورانی،رحمت مهمانچی،ابراهیم ثمری،مهدی کلانتری،داوود نصیری(از مدرسین برجسته داور)،مرحوم محمد رضا متولی و محمد نیا را می توان  نام برد .

*** پایگاه خبری تحلیلی مازند اسپرت (مازند ورزش)،قصد دارد هر هفته در بخش قدیم نگار تصویری از قدیمی ترین فعالیت و خاطره ورزشی ها را به تصویر بکشد و برای همین امر،آماده دریافت تصاویر قدیمی از تمامی رشته های ورزشی است که با ذکر توضیحات بر روی خروجی سایت قرار دهد . عزیزانی که تمایل دارند تصاویر قدیمی آنها روی خروجی این پایگاه خبری قرار گیرد تصاویر خود را از طریق موارد زیر برای ما ارسال کنند تا با ذکر نام بر روی خروجی سایت قرار گیرد.

ایمیل :

mazandSport@yahoo.com

شماره تلگرام :

۰۹۳۷۵۹۱۹۱۷۱