تاریخ: ۱۸:۰۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: علی احمدی
نقش پر رنگ مازنی ها در پیروزی آسیایی استقلال

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در دومین دیدار آسیایی استقلال تهران که در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط پیگیری شد ، آبی پوشان تهرانی با درخشش مازنی های خود موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند از نماینده سعودی ها شدند . استقلال تهران که در دیدار اولش مقابل تیم پر ستاره الاهلی امارات با نتیجه دو […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در دومین دیدار آسیایی استقلال تهران که در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط پیگیری شد ، آبی پوشان تهرانی با درخشش مازنی های خود موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند از نماینده سعودی ها شدند .

استقلال تهران که در دیدار اولش مقابل تیم پر ستاره الاهلی امارات با نتیجه دو بر یک مغلوب شده بود نیاز مبرمی به پیروزی در بازی این هفته خود مقابل التعاون عرستان داشت که در نهایت توانست با پیروزی سه بر صفر مقابل نماینده عربستان به هدف خود برسد .

بعد از گل زود هنگام کاوه رضایی ، این محسن کریمی بازیکن ساروی استقلال بود که با زدن یک گل دیگر حاشیه امنیت را برای استقلال فراهم کرد و در ادامه علی قربانی سوادکوهی نیز یک گل دیگر برای استقلال به ثمر رساند که داوران به اشتباه آن را مردود اعلام کردند .

در ادامه امید ابراهیمی بازیکن نکایی تیم استقلال با ارسال زیبا روی دروازه التعاون پایه گذار گل سوم استقلال شد تا با این پاس گل درخشش مازنی ها در آسیا را تکمیل کرده باشد .

 

نویسنده مطلب : امیر طهماسبی

پاسخی بگذارید